انتشار قطعه «آدم برفی» کوروش معظمی

اولین اثر رسمی کورش معظمی موسیقی پاپ کشورمان با عنوان «آدم برفی» پس از دریافت مجوز از دفتر موسیقی ارشاد، منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گرفت. دریافت ۱۳ MB به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، تک آهنگ «آدم برفی» به عنوان اولین اثر رسمی کوروش معظمی با دریافت مجوز از دفتر موسیقی وزارت […]


اولین اثر رسمی کورش معظمی موسیقی پاپ کشورمان با عنوان «آدم برفی» پس از دریافت مجوز از دفتر موسیقی ارشاد، منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

دریافت ۱۳ MB

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، تک آهنگ «آدم برفی» به عنوان اولین اثر رسمی کوروش معظمی با دریافت مجوز از دفتر موسیقی وزارت ارشاد در فضای مجازی منتشر شد.

کورش معظمی درباره جزئیات اثر گفت: کار ساخت ملودی «آدم برفی» بر عهده فرامرز نصیری بوده و نوید سلطانی ترانه این قطعه را سروده است، همچنین علی احمدی به عنوان تنظیم کننده و فرشید ادهمی با نوازندگی گیتار در تولید کار همکاری داشته اند. پیشنهاد تولید قطعه آدم برفی از آشنایی بنده با علی پهلوان شروع شد و به لطف ایشان با فرامرز نصیری آشنا شدم و بعد از بررسی های لازم کار تولید و تا نهایی کردن اثر پیش رفت و امیدوارم که مخاطبان از شنیدن قطعه لذت ببرند.

این خواننده افزود: کار بر روی آثار جدید را شروع کردم که قطعه بعدی پس از طی مراحل اخذ مجوز، در دسترس قرار خواهد گرفت، در تولید این قطعه نیز با وحید پویان و ساره تاجیک و میلاد هاشمی همکاری کرده ام.