«بازگشت به خانه» نقد می شود/ تلاش فیلمساز برای حل مشکلی خانوادگی

مستند «بازگشت به خانه» به کارگردانی سمیه اشتری در کانون فیلم «سینماحقیقت» نمایش داده شده و مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، برنامه‌ این هفته کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش و […]


مستند «بازگشت به خانه» به کارگردانی سمیه اشتری در کانون فیلم «سینماحقیقت» نمایش داده شده و مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، برنامه‌ این هفته کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش و نقد فیلم مستند «بازگشت به خانه» به کارگردانی سمیه اشتری اختصاص یافته است.

این فیلم مستند از ساعت ۱۷:۳۰ عصر روز دوشنبه ۷ مردادماه ۹۸ در سالن «سینماحقیقت» این مرکز به نمایش عمومی درمی آید و سپس با حضور سمیه اشتری تهیه‌کننده و کارگردان، ناصر صفاریان مسئول نمایش و نشست فیلم‌ها و امید نجوان منتقد مهمان مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

«بازگشت به خانه» مستندی خود بیانگر درباره‌ تلاش فیلمساز برای حل مشکلی خانوادگی است.

این فیلم سال گذشته در بخش مسابقه ملی مستندهای نیمه‌بلند دوازدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» روی پرده رفته بود.

عموم علاقمندان برای تماشای فیلم مستند «بازگشت به خانه» و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت ۱۷:۳۰ عصر دوشنبه ۷ مرداد به کانون فیلم «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه کنند.