برگزاری نمایشگاه انفرادی نقاشی در آرت تایم گالری

نمایشگاه انفرادی نقاشی با آثاری از نسرین تقوی روز جمعه ۱۰ اسفند ساعت ۱۶ در آرت تایم گالری (زمان هنر) برگزار می‌شود. به گزارش سینما خراسان، نسرین تقوی در نمایشگاه انفرادی نقاشی خود مجموعه ۱۶ اثر را به نمایش می‌گذارد که با تکنیک آبرنگ و آکرلیک روی بوم اجرا شده‌اند؛ آثاری که خانه‌های قدیمی را […]


نمایشگاه انفرادی نقاشی با آثاری از نسرین تقوی روز جمعه ۱۰ اسفند ساعت ۱۶ در آرت تایم گالری (زمان هنر) برگزار می‌شود.

به گزارش سینما خراسان، نسرین تقوی در نمایشگاه انفرادی نقاشی خود مجموعه ۱۶ اثر را به نمایش می‌گذارد که با تکنیک آبرنگ و آکرلیک روی بوم اجرا شده‌اند؛ آثاری که خانه‌های قدیمی را به تصویر کشیده است، خانه‌هایی که جز خاطرات چیزی از آن‌ها باقی نمانده است.

تقوی دراین‌باره گفت: من از نسلی هستم که عشق و مهربانی خالص، سادگی، باهم بودن‌ها، یکدلی و یکرنگی، صفا و صمیمیت را با پوست و گوشت و استخوانم لمس کرده‌ام، پس بر آن شدم لذت خاطره بازی‌های خود را به دیوار خانه‌هایمان بیاورم تا با لیوان چایی به دست روی مبل لم دهیم و به دیوار روبرو خیره شویم که تصویری از خاطراتِ زیبا و تکرار نشدنیِ هم‌نسلان من است و آرام به چرتی چند لحظه‌ای فرو رویم و در آن حیاط‌های زیبا و صمیمی که دیگر تقریباً نشانی از آن‌ها نیست سفر کنیم و در این سفر به بازیگوشی و شیطنت در گوشه گوشه‌ی آن بپردازیم. و البته یک‌دفعه با صدای زنگ موبایل و … چشم‌ها را بازکنیم و به دنیای پر از همهمه و تبلیغ و تظاهر امروز برگردیم، ولی با احساسی زیبا و انرژی دوباره برای ادامه زندگی.

نسرین تقوی شرکت در ۴۵ نمایشگاه گروهی داخلی و خارجی و برگزاری ۴ نمایشگاه انفرادی را در کارنامه هنری‌اش دارد.

نمایشگاه این هنرمند روز جمعه ۱۰ اسفند ساعت ۱۶ تا ۲۰ در آرت تایم گالری به نشانی زعفرانیه، خیابان آصف، کوچه پرویز وهابی، پلاک ۱۴ افتتاح خواهد شد و تا ۱۷ اسفند ادامه دارد.

گالری «زمان هنر» پنجشنبه‌ها تعطیل است و ساعت بازدید ۱۱ تا ۱۸ خواهد بود.