تیزر فیلم سینمایی «بی‌صدا» منتشر شد

تیزر «بی‌صدا» که توسط سیاوش شهابی ساخته شده است، همزمان با اکران این اثر سینمایی منتشر شد. دریافت ۵ MB به گزارش سینما خراسان به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم سینمایی «بی‌صدا»، اولین تیزر فیلم سینمایی «بی صدا» به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین شهابی منتشر شد. این فیلم که از اول اسفند ماه اکران […]


تیزر «بی‌صدا» که توسط سیاوش شهابی ساخته شده است، همزمان با اکران این اثر سینمایی منتشر شد.

دریافت ۵ MB

به گزارش سینما خراسان به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم سینمایی «بی‌صدا»، اولین تیزر فیلم سینمایی «بی صدا» به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین شهابی منتشر شد.

این فیلم که از اول اسفند ماه اکران خود را در گروه «هنر و تجربه» آغاز کرده است، داستان دست و پنجه نرم کردن نویسنده‌ای به نام پیام با بازی پیام دهکردی با بیماری سرطان است که برای تامین مخارج درمان خود به ناچار با روزنامه‌های زرد همکاری می‌کند.

پیام دهکردی، مرضیه وفامهر، فرشین طهماسب، محمد کارهمت، محمد اکبری، ندا مقصودی، پیمان مقدمی، دریا مقبلی، بهدخت ولیان، مریم سرمدی، گیتی قاسمی در این اثر سینمایی نقش آفرینی می کنند.

سایر عوامل «بی‌صدا» نیز عبارتند از فیلمبردار: محمد گرجیان، صدابردار: سعید بجنوردی، طراح گریم: محمدرضا قومی، طراح صحنه: سعید آهنگرانی، تدوین: سیاوش شهابی، مشاور رسانه‌ای: رکسانا قهقرایی.