جواد رضویان به پشت صحنه «پیشی میشی» رفت/ آغاز بازی صدیقه کیانفر

فیلمبرداری فیلم سینمایی «پیش میشی» به تهیه کنندگی احمد احمدی و کارگردانی حسین قناعت همچنان ادامه دارد و به تازگی صدیقه کیانفر نیز جلو دوربین رفته است. دریافت ۱۰ MB به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، فیلمبرداری فیلم سینمایی «پیشی میشی» حدود یک ماه پیش آغاز شده و همچنان ادامه دارد. هم اکنون فیلمبرداری […]


فیلمبرداری فیلم سینمایی «پیش میشی» به تهیه کنندگی احمد احمدی و کارگردانی حسین قناعت همچنان ادامه دارد و به تازگی صدیقه کیانفر نیز جلو دوربین رفته است.

دریافت ۱۰ MB

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، فیلمبرداری فیلم سینمایی «پیشی میشی» حدود یک ماه پیش آغاز شده و همچنان ادامه دارد. هم اکنون فیلمبرداری این فیلم در جاجرود به اتمام رسیده و گروه سازنده در شهرک غرب در حال ضبط سکانس های باقی مانده فیلم هستند و ۳۰ درصد از فیلم تاکنون تولید شده است.

روز گذشته صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت سینمای ایران بعد از سال ها جلوی دوربین امیر معقولی فیلمبردار پروژه رفت.

جواد رضویان نیز که پیش از این با احمد احمدی در فیلم «لازانیا» همکاری کرده بود روز گذشته در پشت صحنه این فیلم حضور پیدا کرد و بخش های از فیلم «پیشی میشی» به صورت نمادین با حضور وی فیلمبرداری شد.

جواد رضویان هم اکنون فیلم سینمایی «زهر مار» را در حال اکران دارد.

«پیشی میشی» با بازی رضا شفیعی جم، بهاره رهنما، ارژنگ امیرفضلی، علی کاظمی، ساعد هدایتی، محمد شیری و با حضور نفیسه روشن، یوسف صیادی، صدیقه کیانفر، عباس محبوب و بازیگران نوجوان طاها و ماهان عابدی ساخته می شود.

منبع مهر