حضور آثاری از ۵۴ کشور در جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران

۷۰۲ اثر از ۵۴ کشور متقاضی حضور در بخش‌های مختلف دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‌های ورزشی ایران شدند. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره، با پایان مهلت ثبت نام در دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران، ۷۰۲ اثر از ۵۴ کشور برای حضور در بخش‌های مختلف این رویداد به دبیرخانه […]


۷۰۲ اثر از ۵۴ کشور متقاضی حضور در بخش‌های مختلف دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‌های ورزشی ایران شدند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره، با پایان مهلت ثبت نام در دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران، ۷۰۲ اثر از ۵۴ کشور برای حضور در بخش‌های مختلف این رویداد به دبیرخانه ارسال شده و قرار است هیات انتخاب به زودی بررسی آثار را آغاز کند.

جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم و تلویزیون ورزشی (FICTS) است. مقر FICTS در میلان ایتالیا است که بیش از ۱۱۶ کشور عضو این فدراسیون هستند. این جشنواره به عنوان یکی از ۱۶ پایگاه جهانی و میزبان ۲۸ کشور آسیایی و منطقه برای ورود به جشنواره جهانی میلان مورد توجه فیلمسازان و سینماگران این کشورهاست و با توجه به جایگاه بین المللی این جشنواره و استقبال از آن، آثاری از کشورهای اروپایی و دیگر کشورها نیز مهمان این رویداد هستند.

دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران به دبیری سیدمجتبی علوی ۵ تا ۸ شهریور ۱۳۹۸ همزمان در تهران و قشم به همت موسسه فرهنگی خانه هنر خیام در بخش خصوصی برگزار می‌شود.