قدردانی پدر بهنام صفوی از «صندوق اعتباری هنر»

پدر مرحوم بهنام صفوی خواننده فقید موسیقی پاپ از مساعدت‌ها و همراهی «صندوق اعتباری هنر» در حمایت از مراحل درمانی فرزندش قدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، سید محمد علی صفوی پدر مرحوم بهنام صفوی خواننده فقید موسیقی پاپ کشورمان که چندی پیش پس از مدت مبارزه با بیماری به دلیل عارضه […]


پدر مرحوم بهنام صفوی خواننده فقید موسیقی پاپ از مساعدت‌ها و همراهی «صندوق اعتباری هنر» در حمایت از مراحل درمانی فرزندش قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، سید محمد علی صفوی پدر مرحوم بهنام صفوی خواننده فقید موسیقی پاپ کشورمان که چندی پیش پس از مدت مبارزه با بیماری به دلیل عارضه مغزی دار فانی را وداع کرد از مساعدت‌ها و همراهی صندوق اعتباری هنر در حمایت مالی و معنوی مراحل درمانی فرزندش طی ماه‌های گذشته قدردانی کرد.

صفوی در ارزیابی عملکرد صندوق اعتباری هنر و بیمه تکمیلی آن در پوشش هزینه‌های درمان هنرمند مرحوم، بهنام صفوی گفت: در طول درمان بهنام عزیز صندوق اعتباری هنر همراهی خوبی با ما داشتند و در شرایطی که از نظر روحی وضعیت خوبی نداشتیم و پسرم در بستر بیماری بود حضور این مجموعه برای ما قوت قلب بود. به هر ترتیب بیمه تکمیلی صندوق اعتباری هنر سهم بالایی از هزینه‌های درمانی بهنام را پوشش داد و ما در این زمینه مشکل خاصی نداشتیم و مدیریت وکارکنان صندوق با ما همراهی کردند.

وی در پایان صحبت‌های خود با قدردانی از فعالیت‌های صندوق اعتباری هنر بر تداوم و همراهی بیشتر این مجموعه با هنرمندان بخش‌های مختلف تاکید کرد.

بهنام صفوی خواننده پاپ کشور دوشنبه ۲۳ اردیبهشت سال ۹۸، در سن ۳۶ سالگی و بعد از چند سال مبارزه با بیماری سرطان، در بیمارستان میلاد اصفهان چشم از جهان فروبست.

این خواننده متولد سال ۶۲ در شهر شیراز بود که تحصیلات تکمیلی خود را در رشته عمران به پایان رساند. وی موسیقی را از سنین کودکی با نواختن پیانو و در کنار آن نواختن سازهای کوبه‌ای آغاز کرد و از آن زمان تا زمان حیات خود به صورت مستمر در حوزه موسیقی و نوازندگی به فعالیت خود ادامه داد.

صفوی سال ۸۵ با انتشار قطعه «تمنا» خود را به جریان رسمی موسیقی پاپ ایران معرفی کرد که استقبال مردم از این اثر این انگیزه را در او ایجاد کرد که دو سال بعد از انتشار این قطعه، آلبوم «عشق من باش» را در بازار موسیقی منتشر کند. او در سال ۹۱ آلبوم «آرامش»، در سال ۹۳ آلبوم «فوق‌العاده» و در سال ۹۵ آلبوم «معجزه» را روانه بازار موسیقی کرد. برگزاری کنسرت‌های مختلف داخلی و خارجی و همچنین تولید چندین تک آهنگ از جمله فعالیت‌های این خواننده در حوزه موسیقی بود.