قوه قضاییه فیلم‌های «فجر۳۷» را داوری می‌کند

معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه از آثار برتر جشنواره فیلم فجر با رویکرد پیشگیری از جرم قدردانی می‌کند. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، طی مراسمی از آثار برتر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با رویکرد پیشگیری […]


معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه از آثار برتر جشنواره فیلم فجر با رویکرد پیشگیری از جرم قدردانی می‌کند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، طی مراسمی از آثار برتر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با رویکرد پیشگیری از جرم و آسیب‌های اجتماعی قدردانی می‌کند.

در این برنامه که برای چهارمین سال پیاپی برگزار می شود، تمام آثار راه یافته به جشنواره فیلم فجر با حضور داوران سینمای کشور، ارزیابی و فیلم هایی که بیشترین رویکرد پیشگیرانه نسبت به جرم و آسیب‌های اجتماعی داشته باشند، انتخاب می شوند.

در اختتامیه چهارمین دوره جشنواره فیلم معاونت اجتماعی قوه قضاییه که در فرهنگستان هنر برگزار می‌شود با اعلام داوران و قرائت بیانیه هیات داوری، آثار برتر با دریافت لوح سپاس و جایزه معرفی می‌شود.

این مراسم روز یکشنبه ۵ اسفندماه از ساعت ۱۵ تا ۱۸ با حضور معاون اجتماعی قوه قضاییه، برخی مسئولان مرتبط، مدیران سینمایی و جمعی از هنرمندان برگزار می شود.