مدیرعامل کمپانی برادران وارنر عذرخواهی کرد

کوین سوجیهارا مدیرعامل و رییس هیات مدیره کمپانی برادران وارنر با صدرو بیانیه‌ای به خاطر رفتارش عذرخواهی کرد. به گزارش سینما خراسان به نقل از هالیوود ریپورتر، مدیرعامل کمپانی برادران وارنر به دنبال گزارش هالیوود ریپورتر درباره رابطه غیراخلافی این مدیرعامل با یک بازیگر زن و ایجاد رابطه جنسی برای حمایت کاری از این بازیگر، […]


کوین سوجیهارا مدیرعامل و رییس هیات مدیره کمپانی برادران وارنر با صدرو بیانیه‌ای به خاطر رفتارش عذرخواهی کرد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از هالیوود ریپورتر، مدیرعامل کمپانی برادران وارنر به دنبال گزارش هالیوود ریپورتر درباره رابطه غیراخلافی این مدیرعامل با یک بازیگر زن و ایجاد رابطه جنسی برای حمایت کاری از این بازیگر، گفت از نوع رفتارش شرمنده است.

وی نوشت: عمیقاً از اشتباهاتی که در زندگی شخصی‌ام مرتکب شده‌ام متأسفم. به شدت هم متأسفم که این رفتار موجب آزرده شدن کمپانی و همه شماها شده است.

استودیو وارنر میدیا در پاییز ۲۰۱۷ چنین اتهامی را بررسی کرده بود ولی نتیجه این بود که شوجیهارای متأهل هیچ سوء‌استفاده‌ای از قدرت خود در کمپانی نکرده است.

با این حال انتشار گزارشی مبنی بر رابطه بین شوجیهارا و شارلوت کرک بازیگر بریتانیایی که با لو رفتن پیامک‌های آنها به دست آمده بود و با وجود تاکید این بازیگر که هیچ رفتار نامناسبی از شوجیهارا وجود نداشته، کمپانی وارنر اعلام کرد در این باره دست به تحقیق دوباره خواهد زد.

اکنون به نظر می‌رسد با وجود عذرخواهی شوجیهارا وی ضمن پذیرش این رابطه غیراخلاقی از نوع رفتار خود پوزش خواسته است.

وی در عین حال نوشته با توجه به گزارش‌های جدید منتشر شده و اینکه کمپانی دوباره در حال بررسی این مساله است، وی تمام همکاری خود را برای به نتیجه رسیدن این تحقیقات انجام می‌دهد. این مساله پس از آن مطرح شد که کمپانی مسئولیت بیشتری به بخش کودکان و نوجوانان داده بود و خواسته بود تا کمپانی بر مسائل خانوادگی بیشتر متمرکز شود.

شوجیهارا در نامه‌ای که خطاب به همکارانش منتشر کرده گفته است که کمپانی وارنر از جزئیات ماجرا مطلع است و پیش از اینکه سال ۲۰۱۷ این مسائل مطرح شود، او خود از رابطه خاتمه یافته با این بازیگر به کمپانی اطلاع داده بود.

وی خواسته است اجازه ندهند که اشتباه شخصی وی به کمپانی و کار همکارانش آسیبی وارد کند.

هفته پیش کمپانی از کوین شوجیهارا خواست تا کمپانی را به یکی از بازیکنان اصلی در کسب‌وکار سرگرمی کودکان، خانواده و بزرگسالان جوان تبدیل کند و از دارایی‌های چشمگیر انیمیشنی این استودیو که شامل محصولات «لونی تونز» و «هانا باربرا» می‌شود، استفاده کند.