معرفی فیلم‌هایی که در جایزه آکادمی «سینماسینما» داوری شدند

اسامی فیلم هایی که در دومین دوره جایزه آکادمی «سینماسینما» مورد داوری قرار گرفتند، منتشر شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، فهرست فیلم‌هایی که در دومین دوره جایزه آکادمی «سینماسینما» مورد داوری قرار گرفتند، منتشر شد. این فهرست شامل چهار بخش، فیلم‌های بلند، فیلم‌های اول، مستند و کوتاه می‌شود. […]


اسامی فیلم هایی که در دومین دوره جایزه آکادمی «سینماسینما» مورد داوری قرار گرفتند، منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، فهرست فیلم‌هایی که در دومین دوره جایزه آکادمی «سینماسینما» مورد داوری قرار گرفتند، منتشر شد.

این فهرست شامل چهار بخش، فیلم‌های بلند، فیلم‌های اول، مستند و کوتاه می‌شود. فیلم‌های بلند سینمایی شامل آثاری است که از ابتدای سال ۱۳۹۷ تا ۱۵ اسفند ۹۷ (به غیر از فیلم‌های اکران نوروز ۱۳۹۷) در اکران عمومی یا «هنر و تجربه» روی پرده رفته‌اند.

فیلم‌های مستند آثاری را شامل می‌شود که در جشنواره «سینماحقیقت» در سال ۱۳۹۷ در این جشنواره نمایش داشتند و آثار کوتاه نیز فیلم‌های حاضر در جشنواره فیلم کوتاه را در برمی‌گیرند.

آیین پایانی دومین دوره جایزه آکادمی «سینماسینما» به دبیری کیوان کثیریان و ریاست کیانوش عیاری روز ۱۹ مرداد در هتل اسپیناس خلیج فارس (بلوار کشاورز) برگزار می‌شود.

اسامی فیلم های داوری شده در جایزه آکادمی «سینماسینما» را اینجا ببینید.