پیرس برازنان از جیمز باند زن حمایت کرد/ آقایان بفرمایید بیرون

در نخستین روز جشنواره دوویل در فرانسه، جیمز باند سابق که می‌گوید ایفای این نقش بزرگ‌ترین دستاورد بازیگری‌اش بوده، تاکید کرد حالا وقت این است که زنان این نقش را بازی کنند. به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از مهر، پیرس برازنان که ۴ بار در نقش جیمز باند جهان را از شر […]


در نخستین روز جشنواره دوویل در فرانسه، جیمز باند سابق که می‌گوید ایفای این نقش بزرگ‌ترین دستاورد بازیگری‌اش بوده، تاکید کرد حالا وقت این است که زنان این نقش را بازی کنند.

به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از مهر، پیرس برازنان که ۴ بار در نقش جیمز باند جهان را از شر دشمنان نجات داد، تاکید دارد این نقش مهمترین دستاورد بازیگری‌اش بوده است.

این بازیگر اما تاکید کرد که حالا وقت این رسیده که این نقش افسانه‌ای به یک زن واگذار شود. این در حالی است که شایعات حکایت از این دارد که شاید لاشانا لینچ در فیلم بعدی «وقتی برای مردن نیست» جای جیمز باند بعدی را از دنیل کریگ بگیرد.

برازنان در تأیید حضور یک جیمز باند زن گفت: فکر می‌کنم ۴۰ سال است که داریم می‌بینیم مردان این نقش را برعهده داشته‌اند و حالا باید گفت آقایان بفرمائید بیرون و یک زن را در این جایگاه گذاشت. خیلی هیجان‌انگیز و فوق‌العاده می‌شود.

او به شک‌هایی که درباره احتمال وقوع این امر با تهیه کنندگان فعلی وجود دارد هم پاسخ داد و گفت فکر نمی‌کند این اتفاق بتواند با حضور بروکولی بیفتد و با نگاهی که تهیه کنندگان فعلی دارند، این امر ممکن نیست.

برازنان تاکید کرد که باند هم باید با گذر زمان تغییر کند.

پیرس برازنان با حضور در جشنواره فیلم دوویل که از جمعه شب با فیلم «یک روز بارانی در نیویورک» وودی آلن شروع به کار کرد، جایزه یک عمر دستاورد کاری را دریافت کرد.

وی گفت با نگاه به ۴ فیلمی که در نقش جیمز باند ظاهر شده، فکر می‌کند نسبت به این فیلم‌ها غرور عمیقی دارد و تا زمانی که زنده است از او درباره ایفای این نقش سوال می‌شود چون جیمز باند یک شخصیت محبوب است.

این بازیگر که در فیلم «نویسنده روح» با پولانسکی در سال ۲۰۱۰ همکاری کرده حاضر نشد درباره حضور ناگهانی او در شب پیش روی فرش قرمز این جشنواره و نیز انتخاب فیلم «یک روز بارانی در نیویورک» وودی آلن به عنوان فیلم افتتاحیه صحبتی بکند.

وی گفت: من و آقای پولانسکی با هم کار کرده‌ایم، او فیلمساز فوق‌العاده‌ای است و وودی آلن نیز همچنین است. ما آنها را به عنوان فیلمساز گرامی می‌داریم.

برازنان به زودی با ویل فارل و ریچل مک‌آدامز در یک کمدی برای نت‌فلیکس بازی می‌کند. او در این فیلم در نقش پدر فارل دیده می‌شود.

جشنواره فیلم دوویل که یک جشنواره فرانسوی برای نمایش فیلم‌های آمریکایی است، از ۱۵ تا ۲۴ شهریور برگزار می‌شود.