«کالاندولا» به عمارت نوفل لوشاتو رسید

نمایش «کالاندولا» به کارگردانی احمد سلگی برای دومین ‌بار به صحنه می‌رود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی نمایش، «کالاندولا» به کارگردانی احمد سلگی که پیش از این در تئاتر باران اجرا شده بود برای دومین ‌بار با همراهی بازیگران و گروه اجرایی جدید به صحنه خواهد رفت. «کالاندولا» بر اساس نگارش […]


نمایش «کالاندولا» به کارگردانی احمد سلگی برای دومین ‌بار به صحنه می‌رود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی نمایش، «کالاندولا» به کارگردانی احمد سلگی که پیش از این در تئاتر باران اجرا شده بود برای دومین ‌بار با همراهی بازیگران و گروه اجرایی جدید به صحنه خواهد رفت.

«کالاندولا» بر اساس نگارش و خلق گروهی و به کارگردانی احمد سلگی از ۲۳ بهمن ساعت ۱۵ در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه می رود و هر بازیگر تنها یک تماشاگر دارد.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: چند ساله که یازده سالته؟ هنوز هم فقط با چراغ روشن خوابت می‌بره؟ طبیعیه. چون هیچ وقت، هیچ چیز، از یاد هیچ کس نمی‌ره.

سپندار اعلم، نازنین بهرامی، حدیث بیابان‌گرد، صبا پیریایی، عباس خداقلی‌زاده، آرزو جلالی، عماد درویشی، اشکان دلاوری، شهرزاد رحمانی، ابوالفضل سلحشور، نیلوفر شهفری، علی کارگری، فروغ کوهی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از تولید کمپانی تئاتر باران با حمایت عمارت نوفل‌لوشاتو، طراح صدا و موسیقی: متین حبیبیان، طراح لباس: المیرا شمشیری، احمد سلگی، طراح گرافیک و تیزر: سینا سرمدی، طراح نور: ابوالفضل سلحشور، روان‌شناس کودک: کیانا بنی‌هاشمی، مشاور کارگردان: رضا بهاروند، گروه کارگردانی: حمیرا افشار، نگار قرهی، روابط عمومی و امور رسانه‌: مریم رودبارانی، تبلیغات مجازی: رومینا داوری.