آخرین فصل «سرقت پول» از شبکه پنج سیما روانه آنتن می‌شود

فصل پایانی سریال «سرقت پول» به کارگردانی آلبرت بیستمنا بعد از بازپخش فصل سوم و چهارم از اواسط خرداد از شبکه پنج سیما روانه آنتن می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فصل پایانی سریال «سرقت پول» به کارگردانی آلبرت بیستمنا که با نام اسپانیایی «خانه کاغذی» نیز شناخته می‌شود بعد از بازپخش فصل سوم و چهارم از اواسط خرداد از شبکه پنج سیما روانه آنتن می‌شود.

این سریال که در ژانر اکشن-درام دسته‌بندی می‌شود یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌های غیرآمریکایی تولید شده در چند سال اخیر است که فصل پنجم آن سال ۲۰۲۱ به نمایش درآمد و شبکه پنج به زودی به پخش این فصل از سریال «سرقت پول» می‌پردازد.

این سریال اسپانیایی داستان سرقت از ضرابخانه سلطنتی و سپس سرقت از بانک مرکزی کشور اسپانیا را تصویر کرده است. در «سرقت پول» بازیگرانی از جمله آلوارو مورته، اورسولاکوربرو، ایتسیار ایتونیو، پدرو آلنسو، میگوئل هران و … به ایفای نقش پرداخته‌اند. سریال با خط داستانی جذاب و سوژه جذابی که دارد برای بسیاری از بینندگان جزو سریال‌های ماندگار محسوب می‌شود.

فیلمنامه این سریال از ابتدا به صورت کامل نوشته نشده است بلکه بعد از پایان هر قسمت فیلمنامه قسمت بعدی در اختیار بازیگران قرار می‌گرفته، از جمله نویسندگانی که می‌توان به آنها اشاره کرد الکس پینا و خاویر گومز سانتاندر است. سریال «سرقت پول» در ۳۰۰ لوکیشن و در هفت کشور مختلف از جمله تایلند، دانمارک، پاناما، پرتقال، ایتالیا و انگلستان ضبط شده است.

فصل سوم و چهارم «سرقت پول» برای یادآوری اتفاقات این مجموعه پرتعلیق از امشب (۳۱ اردیبهشت) در تمامی ایام هفته ساعت ۱۹ از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد و بازپخش آن همان شب ساعت ۲۳ خواهد بود.