«آدمها، قصه‌ها، آوازها» در کافه تریای اصلی تئاتر شهر اجرا می‌شود

«آدمها، قصه‌ها، آوازها» عنوان تازه‌ترین پروژه اجرایی مجموعه تئاتر شهر است که از روز یکشنبه شانزدهم تیر به کارگردانی کامران شهلایی در کافه تریای اصلی این مجموعه اجرا می‌شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاترشهر، نمایش «آدم ها، قصه ها، آوازها» به نویسندگی و […]


«آدمها، قصه‌ها، آوازها» عنوان تازه‌ترین پروژه اجرایی مجموعه تئاتر شهر است که از روز یکشنبه شانزدهم تیر به کارگردانی کامران شهلایی در کافه تریای اصلی این مجموعه اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاترشهر، نمایش «آدم ها، قصه ها، آوازها» به نویسندگی و کارگردانی کامران شهلایی و بازی رسول نجفیان در قالب دور تازه اجرای نمایش های فضای کافه مجموعه تئاتر شهر از روز یکشنبه شانزدهم تیرماه در کافه تریای اصلی میزبان مخاطبان خواهد بود.

در توضیح این اثر نمایشی آمده است: «آدمها، قصه ها، آوازها نمایشی مستند و موزیکال بر اساس خاطرات نوستالژیک و ترانه های رسول نجفیان است که بسیاری از آنها توسط ایشان برای اولین بار اجرا خواهد شد و تا بحال شنیده نشده است. این اجرای موزیکال و کافه ای بر اساس فهرستی (منو) که امکان انتخاب به تماشاچی می دهد اجرا می شود و هر شب با شب قبل متفاوت اجرا می شود.»

نمایش «آدمها، قصه ها، آوازها» به کارگردانی کامران شهلایی و بازی رسول نجفیان از روز یکشنبه شانزدهم تیرماه ساعت ۲۰ با مدت زمان ۷۰ دقیقه در کافه تریای تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر اجرا می شود.

شکوفه بابایی دستیار کارگردان، مهتاب قرآنی گرافسیت، نسیم قنبری طراح لباس، تبسم ارگی عکاس دیگر عوامل اجرایی نمایش «آدمها، قصه ها، آوازها» را تشکیل می دهند.