«آزمایشگاه متروک» مهرماه به مهرگان می‌رود

نمایش «آزمایشگاه متروک» به نویسندگی و کارگردانی منصور صلواتی که از اوایل خردادماه تمرین‌های خود را آغاز کرده است از مهرماه در خانه‌ نمایش مهرگان به صحنه خواهد رفت. به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان، منصور صلواتی نویسنده و کارگردان نمایش‌هایی چون «لابراتوار»، «تقدیم به ایتالو کالوینو» و «حجم غلیظ» در جدیدترین اثر خود نمایش […]


نمایش «آزمایشگاه متروک» به نویسندگی و کارگردانی منصور صلواتی که از اوایل خردادماه تمرین‌های خود را آغاز کرده است از مهرماه در خانه‌ نمایش مهرگان به صحنه خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان، منصور صلواتی نویسنده و کارگردان نمایش‌هایی چون «لابراتوار»، «تقدیم به ایتالو کالوینو» و «حجم غلیظ» در جدیدترین اثر خود نمایش «آزمایشگاه متروک» را از دوم مهرماه ساعت ۱۹:۳۰ در خانه‌ نمایش مهرگان روی صحنه خواهد برد.

فرزاد برهمن، صائم متانی و محمد ناصری بازیگران این نمایش هستند.

این نمایش مرحله‌ بازبینی شورای نظارت و ارزشیابی را طی کرده و مجوز اجرای نمایش از سوی این مرکز صادر شده است.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به نرگس موسوی دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، محسن فرامرزی جانشین تولید، فرزاد برهمن آهنگساز، رئوف جابری ساخت تیزر، علی صلواتی مدیر تبلیغات، راضیه بنی‌اردلان عکاس، آرزو لشگری امور هماهنگی، صدرا سنائی مدیر صحنه، پارمیدا حاجی احمدی و نرگس سوداوی طراح پوستر اشاره کرد.