«آشیانه در عدم» به کاما آمد

«آشیانه در عدم» عنوان دومین نمایشگاه انفرادی آثار حجم ستاره امین الهی معمار و مجسمه ساز است که از ۱۳ اردیبهشت در گالری کاما برپا می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی گالری کاما، نمایشگاه «آشیانه در عدم» با نمایش آثار حجم ستاره امین الهی معمار و مجسمه ساز از روز جمعه ۱۳ […]


«آشیانه در عدم» عنوان دومین نمایشگاه انفرادی آثار حجم ستاره امین الهی معمار و مجسمه ساز است که از ۱۳ اردیبهشت در گالری کاما برپا می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی گالری کاما، نمایشگاه «آشیانه در عدم» با نمایش آثار حجم ستاره امین الهی معمار و مجسمه ساز از روز جمعه ۱۳ اردیبهشت در گالری کاما برپا می‌شود.

در این نمایشگاه که دومین نمایشگاه انفرادی ستاره عین الهی است شش اثر اجرا شده این هنرمند با چوب، آینه و شیشه رنگی به نمایش درخواهد آمد.

ستاره امین الهی درباره آثار به نمایش در آمده در نمایشگاه «آشیانه در عدم» می‌گوید: نیمه‌ای از اثار این نمایشگاه، تأثیر عبور زمان بر زخم را، به شیوه‌ای انتزاعی، تجسّم بخشیده است. نیمه دیگر آثار، با الهام از مصرعی از شعر مولانا، حالت ورای زمان بودن را در عدم جستجو می‌کند. این مضمون با نور و سایه‌های ابی رنگ و کاستن از حجم چوب، تجسّم می‌شود.

نمایشگاه «آشیانه در عدم» از روز جمعه ۱۳ اردیبهشت تا ۲۴ اردیبهشت در گالری کاما برپا می‌شود، علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه همه روزه به جز یکشنبه از ساعت ۱۱ الی ۲۰ به این گالری واقع در خیابان پاسداران، گلستان دهم، پلاک ۴۴، طبقه دوّم مراجعه کنند.