آغاز اجراهای سال ۹۸ مرکز تئاتر مولوی با نمایش «زایش»

نمایش «زایش» به نویسندگی و کارگردانی امیر مهدی غرشی از روز پنجشنبه ۱۵ فروردین ماه در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی به صحنه رفت. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «زایش» به نویسندگی و کارگردانی امیر مهدی غرشی از روز پنجشنبه ۱۵ فروردین ماه ساعت ۱۹ در سالن […]


نمایش «زایش» به نویسندگی و کارگردانی امیر مهدی غرشی از روز پنجشنبه ۱۵ فروردین ماه در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی به صحنه رفت.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «زایش» به نویسندگی و کارگردانی امیر مهدی غرشی از روز پنجشنبه ۱۵ فروردین ماه ساعت ۱۹ در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی به صحنه رفت و به این ترتیب آغازگر فعالیت های مرکز تئاتر مولوی در سال ۹۸ بود.

نمایشنامه این اثر، برگزیده پنجمین جشنواره نمایشنامه خوانی مرکز تئاتر مولوی و کاندید بهترین نمایشنامه از هجدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی بوده است.

در این نمایش محمدرضا آبادی و مصطفی عطری به ایفای نقش می پردازند و هانیه مهدی خانی منشی صحنه، علی داوودی طراح صحنه و نور، سعید حمیدیان دستیار و برنامه ریز، محمد هداوند گرافیست، مهران عشریه روابط عمومی، ندا کاوندی تبلیغات مجازی و افرا شهباززاده عکاس نیز در این نمایش به همکاری می پردازند.

علاقه‌مندان برای دیدن نمایش «زایش» که تا ۲ اردیبهشت ماه هر روز به جز شنبه ها ساعت ۱۹ به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان مراجعه کنند.