«اتاق ورونیکا»؛ تلاش برای به تصویر کشیدن اثری پیچیده و تعلیق‌آمیز

تماشای فیلم-تئاتر «اتاق ورونیکا» به کارگردانی رضا ثروتی برای افرادی که علاقه مند به دیدن نمایش هایی در ژانر وحشت و همچنین آثار روانشناختی هستند، گزینه مناسبی خواهد بود. به گزارش سینما خراسان، علاقه‌مندان به تئاتر و هنرهای نمایشی می‌توانند در ایام تعطیلات نوروز به دیدن فیلم-تئاترهای مختلف بنشینند که در همین راستا دیدن فیلم-تئاتر […]


تماشای فیلم-تئاتر «اتاق ورونیکا» به کارگردانی رضا ثروتی برای افرادی که علاقه مند به دیدن نمایش هایی در ژانر وحشت و همچنین آثار روانشناختی هستند، گزینه مناسبی خواهد بود.

به گزارش سینما خراسان، علاقه‌مندان به تئاتر و هنرهای نمایشی می‌توانند در ایام تعطیلات نوروز به دیدن فیلم-تئاترهای مختلف بنشینند که در همین راستا دیدن فیلم-تئاتر «اتاق ورونیکا» نوشته ایرا لوین به کارگردانی رضا ثروتی به علاقه‌مندان تئاتر و البته ژانر وحشت و درام‌های روانشناختی پیشنهاد مناسبی به نظر می‌رسد.

این اثر نمایشی از آذر تا بهمن ۹۴ با بازی ایمان افشاریان، مرتضی اسماعیل کاشی، ستاره پسیانی، بهناز جعفری در تماشاخانه عمارت مسعودیه به صحنه رفت.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: ورونیکا دختر نوجوان زن و مرد پیری سال‌ها پیش درگذشته و حالا این پیرمرد و پیرزن قصد دارند اتاق ورونیکا را به یک زن و شوهر جوان اجاره بدهند…

اجرای این اثر نمایشی تجربه‌ای نو در ژانر وحشت و روانشناختی در تئاتر محسوب می‌شود؛ اثری پیچیده با ساختاری محکم که ثروتی به درستی توانست از پس انتقال فضای تعلیق آمیز و پراضطراب نمایش بر بیاید. بازی‌های روان و مخصوصاً بازی جذاب بهناز جعفری در سه نقش، طراحی و فضاسازی مناسب و استفاده به جا از موسیقی دیدن این اثر نمایشی را خالی از لطف نخواهد کرد.

فیلم-تئاترها این روزها در اکثر شهر کتاب‌ها، فروشگاه‌های فروش فیلم‌های شبکه نمایش خانگی و بعضی کتاب‌فروشی‌های معتبر قابل خرید هستند همچنین علاقه‌مندان می‌توانند با خرید اینترنتی، این محصولات را با قیمت مناسب‌تری تماشا کنند.