اجرای «بازی نمایش» با موضوع تغذیه سالم در باغ موزه دفاع مقدس

«بازی نمایش» عنوان نمایشی شاد و آهنگین است که ناصر آویژه روی پیک امید -تماشاخانه سیار-کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و در محوطه باغ موزه دفاع مقدس تهران اجرا می‌کند. به گزارش سینما خراسان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، «بازی نمایش» به کارگردانی ناصر آویژه با محوریت تغذیه […]


«بازی نمایش» عنوان نمایشی شاد و آهنگین است که ناصر آویژه روی پیک امید -تماشاخانه سیار-کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و در محوطه باغ موزه دفاع مقدس تهران اجرا می‌کند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، «بازی نمایش» به کارگردانی ناصر آویژه با محوریت تغذیه سالم و با شیوه‌ای کاملا مشارکتی، کودکان بازدید کننده از نمایشگاه ملی دست‌آوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب، با موضوع مهم بهداشت و سلامت آشنا می‌کند.

آویژه در این‌باره توضیح داد که فضای کاملا آهنگین و آموزشی و در عین حال تعاملی این نمایش، باعث شده است تا نمایش با حضور بازیگران جان بگیرد و بچه‌ها در زمان نزدیک به ۴۵ دقیقه با ذوق و اشتیاق در اجرای نمایش مشارکت کنند.

این کارگردان نمایش‌های کودک و نوجوان که در این نمایش علاوه بر نویسندگی و کارگردانی نقش‌آفرینی نیز می‌کند از قاسم ‌انصاری‌شاد و نیما آویژه به‌عنوان دیگر بازیگران و آرمان داودی به عنون دستیار و مسئول بخش موسیقی نمایش نام برد.

این نمایش یکی از برنامه‌های کانون در نمایشگاه دست‌آوردهای چهل‌ساله انقلاب و دفاع مقدس است که طی روزهای ۱۱ تا ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ بعدازظهرها در محل باغ موزه دفاع مقدس واقع در بزرگراه حقانی تهران روی صحنه می‌رود.