اجرای مسیح و آرش به احترام سیل زدگان لغو شد/ کنسرت چند خواننده

جشنواره موسیقی منطقه آزاد چابهار در حالی از روز چهارشنبه هفتم فروردین ۹۸ آغاز می‌شود که مسیح و آرش ۲ خواننده موسیقی پاپ اجرای‌شان را به احترام سیل زدگان اخیر لغو کردند. به گزارش سینما خراسان، جشنواره موسیقی منطقه آزاد چابهار از روز چهارشنبه ۷ فروردین با حضور چهره‌هایی چون رضا صادقی، شهاب مظفری و […]


جشنواره موسیقی منطقه آزاد چابهار در حالی از روز چهارشنبه هفتم فروردین ۹۸ آغاز می‌شود که مسیح و آرش ۲ خواننده موسیقی پاپ اجرای‌شان را به احترام سیل زدگان اخیر لغو کردند.

به گزارش سینما خراسان، جشنواره موسیقی منطقه آزاد چابهار از روز چهارشنبه ۷ فروردین با حضور چهره‌هایی چون رضا صادقی، شهاب مظفری و علیرضا طلیسچی آغاز می‌شود. البته قرار بود این جشنواره از شامگاه ۶ فروردین با حضور «مسیح و آرش» آغاز به کار کند که این اجرا به احترام سیل زدگان کشور لغو شد.

در این بین شب گذشته رضا صادقی در صفحه شخصی خود اعلام کرد که همه درآمدهای حاصل از کنسرتش در منطقه آزاد چابهار را به بازماندگان سیل در کشور تقدیم خواهد کرد.

صادقی در این باره معتقد است: «تصمیم گرفتم بجای در خانه نشستن و تأسف خوردن به تور کنسرت‌های عید ادامه بدهم و درآمدش را برای مردمم هزینه کنم تا به دردی بخورد، تا فقط حرف زدن.»

جشنواره موسیقی منطقه آزاد چابهار روزهای هفتم، هشتم و نهم فروردین در مجموعه «کلاسیک» برگزار خواهد شد.