ادریس البا به دنیای موش‌ها می‌رود/ بازی در یک فیلم تمام کامپیوتری

بازیگر بریتانیایی در حال مذاکره برای پیوستن به فیلمی است که اندی سرکیس در آن در نقش دشمنش ظاهر می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، ادریس البا در حال مذاکره است تا به فیلم بعدی اندی سرکیس و توماس برودی سنگستر که یک فیلم فانتزی-اکشن است ملحق شود. این فیلم با عنوان […]


بازیگر بریتانیایی در حال مذاکره برای پیوستن به فیلمی است که اندی سرکیس در آن در نقش دشمنش ظاهر می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، ادریس البا در حال مذاکره است تا به فیلم بعدی اندی سرکیس و توماس برودی سنگستر که یک فیلم فانتزی-اکشن است ملحق شود. این فیلم با عنوان «محافظ موش» برای فاکس ساخته می‌شود و وس بال کارگردان «دونده ماز» آن را کارگردانی می‌کند.

فاکس ساخت یک فیلم زنده را از طریق تکنیکی که در فیلم‌های «سیاره میمون‌ها» به کار گرفته شده بود در دست دارد. در آن فیلم سرکیس در نقش سزار رهبر گروه میمون‌ها بازی کرده بود.

مجموعه «محافظ موش» یک مجموعه کمیک است که دیوید پیترسون آنها را نوشته و تصویرگری کرده است و سال ۲۰۰۶ منتشر شد. این داستان‌ها بر داستان سوگند برادری یک موش برای حفاظت از دیگر موش‌ها خلق شده است.

فاکس ساخت فیلمی بر مبنای این رمان گرافیکی را سال ۲۰۱۶ شروع کرد.

مت ریوس کارگردان «جنگ برای سیاره میمون‌ها» این فیلم را تولید می‌کند.

اگر این مذاکرات به نتیجه برسد البا در نقش «کلیناو» شخصیتی محکم ظاهر می‌شود که مدت‌ها خارج از محدوده موش‌ها زندگی کرده است. سرکیس در نقش موش دشمن به نام «میدنایت» ظاهر می‌شود و برودی-سنگستر در نقش «لیام» یکی از اعضای گارد حفاظت بازی می‌کند.

تولید این فیلم قرار است از اواخر بهار امسال شروع شود.

این در حالی است که به تازگی ادریس البا جایگزین ویل اسمیت در نقش «دد شات» در فیلم «جوخه خودکشی» شد. او در جدیدترین فیلم «سریع و خشمگین» هم بازی کرده که هنوز اکران نشده است.