اشک اعضای «کاکوبند» در کنسرت شان در آمد/ نخستین اجرای «دنیای نو»

اعضای گروه «کاکوبند» پس از انتشار آلبوم «دنیای نو» تازه ترین کنسرت خود را در تالار وزارت کشور روی صحنه بردند. به گزارش سینما خراسان، جدیدترین کنسرت «کاکوبند» در حالی در آخرین روز هفته گذشته روی صحنه رفت که مخاطبان این گروه ۲ سال قبل شاهد آخرین اجرای زنده ازسوی نیما و پویا صرافی مهر […]


اعضای گروه «کاکوبند» پس از انتشار آلبوم «دنیای نو» تازه ترین کنسرت خود را در تالار وزارت کشور روی صحنه بردند.

به گزارش سینما خراسان، جدیدترین کنسرت «کاکوبند» در حالی در آخرین روز هفته گذشته روی صحنه رفت که مخاطبان این گروه ۲ سال قبل شاهد آخرین اجرای زنده ازسوی نیما و پویا صرافی مهر بودند.

نیما صرافی مهر یکی از اعضای «کاکو بند» در این کنسرت که به نوعی اولین اجرای زنده آلبوم جدیدشان با عنوان «دنیای نو» بود، توضیح داد: پس از ۲ سال دیدن‌تان واقعا هیجان زده‌مان کرد و خوشحالیم که دوباره در کنار هم قرار است شب ویژه ای را روی صحنه ببریم.

وی در بخش دیگری از این کنسرت که به همت موسسه «آوای هنر» برگزار شد، گفت: ما اجراهای زیادی تا به حال داشتیم ولی امشب برای اولین بار افتخار میزبانی از پدر و مادرمان را در سالن داریم و این برای ما واقعا اتفاق مهمی است.

خواننده کاکوبند در حالی که اشک از چشمانش جاری شده بود رو به حضار با بغض گفت: همیشه قدر پدر و مادر و همه عزیزانتان را بدانید و الان هم به افتخار همه پدر و مادرها یک تشویق ویژه داشته باشید.

نیما و پویا صرافی مهر به همراه امیر علیزاده اعضای اصلی «کاکوبند» هستند و این کنسرت به همت موسسه آوای هنر روی صحنه رفت.