اطلاعیه وزارت ارشاد درباره مجوزهای فرهنگی منقضی در سال ۹۸

وزارت ارشاد از سوی دفتر نوسازی و تحول اداری اعلام کرد که تمامی مجوزهایی که قبلا صادر شده و اعتبار آن‌ها در سال ٩٨ به پایان می‌رسد نیازی به تمدید ندارند و تا پایان سال جاری معتبر خواهند بود. به گزارش سینما خراسان، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و […]


وزارت ارشاد از سوی دفتر نوسازی و تحول اداری اعلام کرد که تمامی مجوزهایی که قبلا صادر شده و اعتبار آن‌ها در سال ٩٨ به پایان می‌رسد نیازی به تمدید ندارند و تا پایان سال جاری معتبر خواهند بود.

به گزارش سینما خراسان، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نظر به اینکه ساماندهی مجوزهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی- با کاهش آنها به ۳۶ عنوان – در حال انجام است و دستورالعمل‌های جدید برای هریک، طی فرآیندی کارشناسانه، به مرور تدوین، ابلاغ و منتشر می شود، به‌منظور سهولت کار فعالان عرصه فرهنگ و هنر به اطلاع می‌رساند:

تمامی مجوزهایی که قبل از تاریخ این اطلاعیه، صادر شده و اعتبار آنها در طول سال ۱۳۹۸ به پایان می‌رسد، نیازی به تمدید نداشته و تا پایان سال جاری معتبر خواهند بود.

بدیهی است که برای این‌گونه مجوزها، هم‌زمان با ابلاغ و انتشار هریک از دستورالعمل‌های ۳۶ گانه، فرآیند تطبیق مجوز و نحوه تمدید اعتبار آن اطلاع‌رسانی خواهد شد