اطلاع رسانی نامناسب مانع دیدن شدن فیلم‌ها می‌شود

آئین دیدار فیلم سینمایی «یه‌وا» به کارگردانی آناهید آباد در سینما فرهنگ برگزار شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیلم، شب گذشته شنبه ۱۸ اسفندماه آئین دیدار فیلم سینمایی «یه‌وا» به کارگردانی آناهید آباد در سینما فرهنگ برگزار شد. در این رویداد برخی از چهره‌های سینمای ایران و جامعه ارامنه حضور […]


آئین دیدار فیلم سینمایی «یه‌وا» به کارگردانی آناهید آباد در سینما فرهنگ برگزار شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیلم، شب گذشته شنبه ۱۸ اسفندماه آئین دیدار فیلم سینمایی «یه‌وا» به کارگردانی آناهید آباد در سینما فرهنگ برگزار شد. در این رویداد برخی از چهره‌های سینمای ایران و جامعه ارامنه حضور داشتند.

در آغاز این رویداد رسول صدرعاملی با اشاره به این نکته که آناهید آباد سالم‌ترین مسیر رسیدن به سینمای بلند و فیلمسازی را طی کرده است، گفت: آناهید آباد شاگرد مکتب درست بهرام بیضایی است.

وی همچنین افزود: من این فیلم را دیده‌ام فریم به فریم فیلم او دانایی، آگاهی و درک درست از سینما است.

فرشته طائرپور نیز با اشاره به سخت کوشی و تلاش آناهید آباد در سال‌های متمادی در کنار کارگردانان بزرگ سینمای ایران در مورد وضعیت اطلاع رسانی این دست از فیلم‌ها گفت: این یک ننگ برای صدا و سیما است که اجازه نمی‌دهد مخاطبان از انواع فیلم‌ها مطلع شوند. همه می‌گویند مخاطب سینما علاقه‌ای به دیدن این فیلم‌ها ندارد اما این در صورتی است که وقتی اکران این فیلم‌ها به مردم اطلاع رسانی نمی‌شود و آنها بی اطلاع هستند حق دارند به تماشای این فیلم‌های نیایند. اما حتماً اگر روند اطلاع رسانی یکسان و سالمی طی شود اتفاقاً مخاطب ما علاقه بیشتری به دیدن این فیلم‌ها دارد.

اکران سراسری «یه‌وا» از بیست و پنجم اسفندماه در گروه «هنر و تجربه» آغاز خواهد شد.