اعلام آمار فروش مجموعه تئاتر شهر تا یکشنبه ۱۲ خرداد

آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگران مجموعه تئاتر شهر تا یکشنبه ۱۲ خرداد مشخص شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار فروش مجموعه تئاتر شهر تا روز یکشنبه ۱۲ خرداد مشخص شد. تماشاخانه سنگلج با پایان ۲ اجرای «بیله دیگ بیله چغندر» و «راز نقل آخر» […]


آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگران مجموعه تئاتر شهر تا یکشنبه ۱۲ خرداد مشخص شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار فروش مجموعه تئاتر شهر تا روز یکشنبه ۱۲ خرداد مشخص شد. تماشاخانه سنگلج با پایان ۲ اجرای «بیله دیگ بیله چغندر» و «راز نقل آخر» در روز سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت میزبان نمایش دیگری نبود و تالار هنر در هفته گذشته تنها در ۲ روز پنجشنبه و جمعه، نهم و دهم خرداد میزبان اجرای «غول بابا» بود و آمار فروش آن هفته آینده ارایه می‌شود.

بر این اساس مجموعه تئاتر شهر آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر چهار نمایش خود را به شرح زیر اعلام کرد:

نمایش «کمیته نان» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج اجرای خود را از دوشنبه ۲۳ اردیبهشت در سالن قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرد. این نمایش در طول ۱۲ اجرا تا یکشنبه ۱۲ خرداد پذیرای ۸۰۶ نفر شد. این ۸۰۶ نفر با ۳۸۷ بلیت تمام‌بها، ۵۰ بلیت نیم‌بها، ۱۶۹ بلیت تخفیف‌دار و ۲۰۰ بلیت مهمان به تماشای «کمیته نان» نشستند. به این ترتیب این اثر با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۱۶۴ میلیون و ۱۶۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «مده‌آ» به نویسندگی مسعود سمیعی و طراحی و کارگردانی علی‌اصغر راسخ‌راد اجرای خود را از جمعه ۲۰ اردیبهشت در سالن قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرد. این نمایش در طول ۱۴ اجرا، میزبان ۴۰۴ نفر شد. از این ۴۰۴ نفر، ۹۱ نفر با بلیت تمام‌بها، ۱۹ نفر با بلیت نیم‌بها، ۴ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۲۹۰ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «مده‌آ» با قیمت بلیت ۳۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۳۱ میلیون و ۱۱۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «چیزهای سرد» به نویسندگی و کارگردانی رامین اکبری اجرای خود را از سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت در سالن سایه با ظرفیت ۷۲ نفر شروع کرد. این نمایش در طول ۱۱ اجرا میزبان ۳۵۷ نفر شد. این ۳۵۷ نفر با ۱۴۸ بلیت تمام‌بها، ۱۱ بلیت نیم‌بها، ۲۵ بلیت تخفیف‌دار و ۱۷۳ بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «چیزهای سرد» با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۵۲ میلیون و ۵۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «لانه خرگوش» به نویسندگی دیوید لیندزی ابر با دراماتورژی و کارگردانی مهدی صباغی از پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت در سالن سایه با ظرفیت ۷۲ نفر روی صحنه رفت. این نمایش در طول ۱۵ اجرا، میزبان ۶۱۵ نفر شد. این ۶۱۵ نفر با ۲۵۱ بلیت تمام‌بها، ۱۴ بلیت نیم‌بها، ۶۸ بلیت تخفیف‌دار و ۲۸۲ بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «لانه خرگوش» با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال، در گیشه به رقم ۹۳ میلیون و ۷۲۰ هزار ریال دست پیدا کرد.