اعلام جزئیات یک نشست در خانه موزه بتهوون/ موسیقی معاصر چیست؟

سلسله نشست‌های «گفتگوهای پژوهشی» با همکاری فستیوال موسیقی معاصر و خانه موزه بتهوون برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، سلسله نشست‌های «گفتگوهای پژوهشی» با همکاری فستیوال موسیقی معاصر و خانه موزه بتهوون در خانه موزه بتهوون برگزار می‌شود. در اولین نشست از این سلسله نشست‌ها که روز دوشنبه ۲۷ خرداد ماه برگزار […]


سلسله نشست‌های «گفتگوهای پژوهشی» با همکاری فستیوال موسیقی معاصر و خانه موزه بتهوون برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، سلسله نشست‌های «گفتگوهای پژوهشی» با همکاری فستیوال موسیقی معاصر و خانه موزه بتهوون در خانه موزه بتهوون برگزار می‌شود. در اولین نشست از این سلسله نشست‌ها که روز دوشنبه ۲۷ خرداد ماه برگزار می‌شود موضوع «موسیقی معاصر چیست؟» با سخنرانی سارا اباذری، مهدی جلالی، مانی جعفرزاده، آفتاب درویشی و کارن کیهانی مورد بحث و گفتگو قرار می‌گیرد.

نشست دوم نیز که روز سه شنبه ۲۸ خرداد ماه برگزار خواهد شد، موضوع «بداهه نوازی در موسیقی معاصر» با سخنرانی حمیدرضا اردلان، هوشیار خیام، نادر مشایخی و مارتینا کوسسکا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش موضوع «موسیقی معاصر چیست؟» مجدداً در نشست دیگری در روز چهارشنبه ۲۹ خردادماه مورد بحث قرار می‌گیرد. در این نشست مجید تحریری، محسن ثقفی، سینا صدقی و آیدین صمیمی مفخم به عنوان سخنران حضور دارند.

آخرین برنامه از این سلسله نشست‌ها هم به موضوع «معاصر بودن، اثر هنری، کالای فرهنگی» با سخنرانی آرش حیدری، محمد سعید شریفیان و مهدی کازرونی اختصاص دارند.

تمامی این نشست‌ها ساعت ۱۹ در خانه موزه بتهوون واقع در خیابان میرزای شیرازی، شماره ۶۹ برگزار می‌شود و ورود برای عموم رایگان و آزاد است.