اعلام نتایج اولیه جشنواره عکس «سلامت روان»

نتایج اولیه پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس «سلامت روان» اعلام شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره، محمدرضا صائینی دبیر پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس «سلامت روان» با اشاره به اینکه نتایج پذیرش آثار این جشنواره اعلام شده است، افزود: شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به سایت جشنواره به نشانیwww.mentalhealthexhibition.ir نتایج اولیه […]


نتایج اولیه پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس «سلامت روان» اعلام شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره، محمدرضا صائینی دبیر پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس «سلامت روان» با اشاره به اینکه نتایج پذیرش آثار این جشنواره اعلام شده است، افزود: شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به سایت جشنواره به نشانیwww.mentalhealthexhibition.ir نتایج اولیه این دوره از جشنواره را مشاهده کنند.

وی با اشاره به حضور ۳۱۲۴ عکاس از ۷۸ کشور با ۱۸۳۵۸ عکس در این دوره، اظهار کرد: رشد ۱۷ درصدی تعداد عکاس و رشد ۱۵ درصدی تعداد عکس در این دوره نسبت به دوره قبل مشاهده می‌شود.

دبیر پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس «سلامت روان» اعلام کرد: مراسم اختتامیه این دوره جشنواره و معرفی برگزیدگان اردیبهشت ۱۳۹۸ در زنجان برگزار می‌شود.

ریکاردو بوسی رییس فدراسیون جهانی هنر عکاسی (فیاپ) از ایتالیا، فردی ون گیلبرگن معاون فیاپ‌ از بلژیک، کیارنگ علایی، ابراهیم بهرامی، ناصر محمدی، احمد حاجبی مدیرکل دفتر سلامت روان وزارت بهداشت و محمدرضا صائینی رییس مرکز بهداشت استان زنجان و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان داوری آثار رسیده به دبیرخانه این رویداد را انجام داده اند.

در پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی عکس «سلامت روان»، پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان به عنوان رییس جشنواره، محمدرضا صائینی به عنوان دبیر و علی سامعی نماینده فیاپ در ایران به عنوان مدیر هنری حضور دارند.

این رویداد با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه با استفاده از هنر عکاسان ایران و جهان و به منظور بازآفرینی موضوعات روان‌شناختی توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین‌المللی هنرعکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.