اعلام پایان مهلت شرکت در چهارمین مسابقه «بازی‌نامه‌نویسی»

تا پایان مهلت شرکت در چهارمین مسابقه «بازی‌نامه‌نویسی» ویژه نمایش‌های ایرانی ۱۳۹۹ تنها ۵ روز باقی است. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط‌ عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، چهارمین مسابقه «بازی‌نامه‌نویسی» توسط اداره‌کل هنرهای نمایشی با همکاری کانون نمایش‌های آیینی- سنتی انجمن هنرهای نمایشی ایران برگزار می‌شود. بازی‌نامه‌های ارسالی جهت شرکت در این مسابقه […]


تا پایان مهلت شرکت در چهارمین مسابقه «بازی‌نامه‌نویسی» ویژه نمایش‌های ایرانی ۱۳۹۹ تنها ۵ روز باقی است.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط‌ عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، چهارمین مسابقه «بازی‌نامه‌نویسی» توسط اداره‌کل هنرهای نمایشی با همکاری کانون نمایش‌های آیینی- سنتی انجمن هنرهای نمایشی ایران برگزار می‌شود.

بازی‌نامه‌های ارسالی جهت شرکت در این مسابقه باید براساس شاخص‌های نوشتاری یکی از گونه‌های شناخته‌ شده نمایش‌های آیینی ‌و سنتی ایرانی نوشته شده باشد و هرچند موضوع آثار متقاضی آزاد است اما رعایت اصول بازی‌نامه‌نویسی و قواعد نمایش ایرانی برای نگارش الزامی‌ است.

همچنین آثاری می‌توانند متقاضی حضور در این مسابقه باشند که تا پیش از این در مسابقات نمایشنامه‌نویسی حائز رتبه نشده یا به چاپ نرسیده‌اند.

متقاضیان می‌توانند تا روز پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹ با مراجعه به بخش ویژه چهارمین مسابقه «بازی‌نامه‌نویسی» روی تارنمای «ایران‌تئاتر» به نشانی http//:theater.ir و یا لینک مستقیم فرم تقاضای حضور به نشانی https://theater.ir/fa/form_data/add/form_id=۱۳۵ نسبت به ثبت تقاضا و بارگذاری مدارک لازم اقدام کنند.