افتتاحیه سینما بهاران با نمایش «۲۳ نفر»

سینما بهاران در منطقه ۱۷ تهران با نمایش فیلم «۲۳ نفر» بعدازظهر شنبه ۲۶ بهمن راه اندازی شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، آیین راه‌اندازی آزمایشی سینما و مرکز همایش بهاران با حضور هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه تصویر شهر، علیرضا زندوکیلی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری، محمود کلهری […]


سینما بهاران در منطقه ۱۷ تهران با نمایش فیلم «۲۳ نفر» بعدازظهر شنبه ۲۶ بهمن راه اندازی شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، آیین راه‌اندازی آزمایشی سینما و مرکز همایش بهاران با حضور هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه تصویر شهر، علیرضا زندوکیلی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری، محمود کلهری شهردار منطقه ۱۷ و محمد سعادت رییس فرهنگسرای سردار حاج قاسم سلیمانی، شنبه ۲۶ بهمن در این فرهنگسرا برگزار شد.

در حاشیه این مراسم محمود کلهری شهردار منطقه ۱۷ ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه(س) گفت: بهره برداری سالن سینما برای مردم منطقه ۱۷ اقدام شایسته‌ای است و جای خالی سالن سینما برای شهروندان این منطقه احساس می شد.

در ادامه علیرضا زندوکیلی گفت: سازمان فرهنگی هنری یکی از بزرگترین نهادهای فرهنگی هنری در کشور است که عرض و طول زیادی دارد. اگر بتوان فعالیت‌های فرهنگی هنری را در این وسعت توزیع کرد، این سازمان به عنوان مهم‌ترین و تاثیرگذارترین مرکز فرهنگی هنری ذیل شهرداری تهران تعریف می‌شود.

هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه تصویر شهر نیز با اشاره به بناهای قابل استفاده به عنوان سینما تصریح کرد: فرهنگسراهایی که ظرفیت اکران نمایش فیلم را دارند بررسی می کنیم، برای مثال فرهنگسرای خاوران و گلستان می تواند ۲ مرکز فرهنگی هنری سازمان در این خصوص باشد.

وی درباره قیمت بلیت سینما بهاران نیز افزود: درجه‌بندی سینماها را شورای صنفی نمایش بر اساس موقعیت جغرافیایی، امکانات مجموعه و … انجام می‌دهد و این مجموعه به‌عنوان یک سینمای ممتاز با قیمت بالا لحاظ نمی‌شود. به عنوان مثال پردیس سینمایی رازی تنها پردیسی است که قیمت بلیت آن در همه روزهای هفته نیم‌ بهاست، سعی می‌کنیم این مجموعه نیز با حداقل قیمت بلیت ارائه خدمات کند.

فیلم «۲۳ نفر» از ۲۶ بهمن به مدت یک هفته هر شب ساعت ۲۰ به صورت رایگان برای شهروندان به نمایش درمی‌آید. همچنین برنامه‌ریزی شده است که همایش‌ها و برنامه‌های فرهنگی‌ای که در مرکز همایش بهاران برگزار می‌شود، اغلب در صبح انجام شود تا تداخلی با نمایش فیلم‌ها ایجاد نشود.