افتتاح «هنر در سایه سکوت» با آثاری از زوج ناشنوا

گالری مهر هنر از روز یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه میزبان آثار نقاشی زوج ناشنوا در قالب نمایشگاه «هنر در سایه سکوت» خواهد شد. به گزارش سینما خراسان، نمایشگاهی متشکل از آثار نقاشی زوج ناشنوا مهسا خان‌احمدی و مهدی پوریانژاد با عنوان «هنر در سایه سکوت» یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ در گالری مهر هنر […]


گالری مهر هنر از روز یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه میزبان آثار نقاشی زوج ناشنوا در قالب نمایشگاه «هنر در سایه سکوت» خواهد شد.

به گزارش سینما خراسان، نمایشگاهی متشکل از آثار نقاشی زوج ناشنوا مهسا خان‌احمدی و مهدی پوریانژاد با عنوان «هنر در سایه سکوت» یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ در گالری مهر هنر گشایش می‌یابد.

مهسا خان‌احمدی متولد ۶۳ و کارشناس گرافیک است و این نمایشگاه، هفتمین نمایشگاه انفرادی وی محسوب می شود.

وی همچنین در ۵۰ نمایشگاه گروهی در داخل و خارج از کشور شرکت کرده است. این هنرمند نفر سوم جشنواره ملی جوان ایرانی و دارنده مقام سوم طراحی شخصیت در مسابقات جهانی ابیلیپمیک ۲۰۱۱ کره جنوبی و مقام پنجم جهان طراحی شخصیت در فرانسه است. مهدی پوریانژاد نیز متولد ۵۹ و کارشناس گرافیک است و در نمایشگاه‌های گروهی داخلی آثار خود را به عرصه نمایش گذاشته است.

نمایشگاه «هنر در سایه سکوت» یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ در گالری مهر هنر افتتاح می‌شود و بازدید از این نمایشگاه از ۹ الی ۱۳ اردیبهشت ساعت ۱۴ تا ۲۰ خواهد بود. گالری مهر هنر در تجریش، خیابان دزاشیب، جنب پاساژ موبایل شمرون، پلاک ۱۳۵ واقع است.

عوائد گالری مهر هنر از فروش آثار هنری صرف امور خیریه خواهد شد.