انتشار جدول نمایش فیلم‌های «فجر ۳۷» در موزه سینما

برنامه اکران فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در موزه سینمای ایران اعلام شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی موزه سینمای ایران، در سی و هفتمین دوره از جشنواره فیلم فجر، موزه سینما با ۲ سالن سینماتوگراف و فردوس به عنوان یکی از سینماهای مردمی این رویداد انتخاب شده است. […]


برنامه اکران فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در موزه سینمای ایران اعلام شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی موزه سینمای ایران، در سی و هفتمین دوره از جشنواره فیلم فجر، موزه سینما با ۲ سالن سینماتوگراف و فردوس به عنوان یکی از سینماهای مردمی این رویداد انتخاب شده است.

در ۲ سانس ۱۴:۳۰ و ۱۷ که به اکران فیلم‌های این دوره از جشنواره اختصاص داده شده‌است، فیلم‌های سه گروه سینمای ایران یک، دو و سه از دهم تا ۲۲ بهمن‌ماه به جز جمعه و شنبه ۱۹ و ۲۰ بهمن‌ماه روی پرده می‌روند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت موزه سینما به نشانی www.cinemamuseum.ir و یا موزه سینما (واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک وی، باغ فردوس)، جدول نمایش فیلم‌ها را دریافت کنند.

بلیت‌های مربوط به فیلم‌های جشنواره فجر ۳۷ در موزه سینما پیش فروش شده است اما برای آن دسته از مخاطبانی که موفق به خرید بلیت نشده‌اند، امکان تهیه بلیت از گیشه موزه یک ساعت قبل از هر اکران مهیا شده‌است.