انتشار فراخوان چهارمین نمایشگاه نقاشی «ورسوس»

فراخوان چهارمین نمایشگاه نقاشی «ورسوس» با هدف حمایت از جوانان هنرمند منتشر شد. به گزارش سینما خراسان، فراخوان چهارمین نمایشگاه نقاشی «ورسوس» با هدف حمایت از جوانان هنرمند منتشر شد و علاقمندان به شرکت در این نمایشگاه می‌توانند تا پایان آبان ماه با مراجعه به سایت www.versusartcontest.com اثر خود را به دبیرخانه این نمایشگاه ارایه […]


فراخوان چهارمین نمایشگاه نقاشی «ورسوس» با هدف حمایت از جوانان هنرمند منتشر شد.

به گزارش سینما خراسان، فراخوان چهارمین نمایشگاه نقاشی «ورسوس» با هدف حمایت از جوانان هنرمند منتشر شد و علاقمندان به شرکت در این نمایشگاه می‌توانند تا پایان آبان ماه با مراجعه به سایت www.versusartcontest.com اثر خود را به دبیرخانه این نمایشگاه ارایه کنند.

چهارمین دوره این نمایشگاه با تمرکز بر شناسایی استعدادهای نسل جوان و معرفی آنها به جامعه هنری از تاریخ ۴ تا ۱۸ بهمن ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

هدف اصلی ورسوس هم‌چون سه دوره گذشته ایجاد بستری برای کشف استعدادهای جوان هنرهای تجسمی کشور است. رسیدن به دوره چهارم در شرایط خاصی که جامعه هنری با آن دست به گریبان است، به خودی خود اتفاقی ارزشمند است که ورسوس را هر چه بیشتر به عنوان بستری برای کشف هنرمندان جوان و محلی برای ارائه آثارشان در داخل کشور مطرح می‌کند.

در ورسوس چهارم هم مثل ادوار گذشته ۱۰۰ درصد مبلغ فروش آثار هنری به هنرمندان جوان تعلق می‌گیرد، هنرمندانی که پس از بررسی اولیه هیات انتخاب آثارشان برای حضور در نمایشگاه انتخاب می‌شوند.

شرکت سن ایچ و شرکت مدیا به عنوان طراحان و برگزار کنندگان این رویداد هنری طی چهار سال همکاری در این حوزه تنها در پی خلق فضایی سالم برای رقابت هنرمندان جوان ناشناخته سراسر کشور هستند و هرگونه درآمدزایی نمایشگاه ورسوس متعلق به خود هنرمندان است.

هیات انتخاب آثار چهارمین نمایشگاه نقاشی ورسوس را مصطفی دشتی، ساسان نصیری، لیلی وکیلیان، مهدی احمدی و عطا هاشمی‌نژادتشکیل داده‌اند و داورانی که در مرحله نهایی به بررسی آثار برگزیده خواهند پرداخت شهلا حسینی، معصومه مظفری و امیرحسین اعتماد هستند.

پس از پایان مهلت ارائه آثار در آبان ماه، هیات انتخاب، آثار رسیده را بررسی می‌کند و در مرحله نهایی آثار برگزیده توسط هیات داوران برای نمایش در تاریخ و مکان فوق الذکر انتخاب می‌شوند.