انتشار پوستر «سیمرغ و پروانه‌ها»

پوستر ویژه‌برنامه «سیمرغ و پروانه‌ها» منتشر شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از ستاد خبری «سیمرغ و پروانه‌ها»؛ پوستر جشن «سیمرغ و پروانه‌ها» با طراحی فربد تعالی منتشر شد. این ویژه برنامه با هدف حمایت از سینمای کودک و نوجوان و نمایش ۵ فیلم و ‌انیمیشن از شنبه ۱۳ بهمن ماه کار خود را […]


پوستر ویژه‌برنامه «سیمرغ و پروانه‌ها» منتشر شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ستاد خبری «سیمرغ و پروانه‌ها»؛ پوستر جشن «سیمرغ و پروانه‌ها» با طراحی فربد تعالی منتشر شد.

این ویژه برنامه با هدف حمایت از سینمای کودک و نوجوان و نمایش ۵ فیلم و ‌انیمیشن از شنبه ۱۳ بهمن ماه کار خود را با نمایش فیلم «لکنت» ساخته محمدرضا حاجی غلامی در سینما تماشا آغاز می کند.

فیلم‌های «ضربه فنی»، «آخرین داستان»، «بنیامین» و «پاستاریونی» دیگر آثاری هستند که از ۱۳ تا ۱۷ بهمن همزمان با سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در سینماهای تهران و مراکز سایر استان ها برای دانش آموزان وخانواده های‌شان اکران می‌شوند. پوستر این ویژه برنامه نیز با طراحی فربد تعالی منتشر شده است و در آن پروانه‌ها به عنوان نماد سینمای کودک و نوجوان به پرواز درآمده‌اند.

ویژه برنامه «سیمرغ و پروانه‌ها» با همراهی مرکز توسعه سینمای کودک و نوجوان، سازمان سینمایی، دبیرخانه جشنواره فیلم فجر، ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد سینمایی فارابی برگزار می‌شود.