انتشار پوستر نمایش «وانیک»

پوستر نمایش «وانیک» به کارگردانی بهار محمودزاده منتشر شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، همزمان با چهارمین اجرای نمایش «وانیک» به کارگردانی بهار محمود زاده از پوستر این اثر منتشر شد. این پوستر توسط سینا افشار طراحی شده است. نمایشنامه «وانیک» یکی از آثار شاخص واسلاو هاول رئیس جمهور فقید و نمایشنامه‌نویس اهل […]


پوستر نمایش «وانیک» به کارگردانی بهار محمودزاده منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، همزمان با چهارمین اجرای نمایش «وانیک» به کارگردانی بهار محمود زاده از پوستر این اثر منتشر شد. این پوستر توسط سینا افشار طراحی شده است. نمایشنامه «وانیک» یکی از آثار شاخص واسلاو هاول رئیس جمهور فقید و نمایشنامه‌نویس اهل جمهوری چک است که توسط بهار محمودزاده با نگاهی تازه آماده اجرا شده است.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: «وانیک» روایت داستانی ساده، اجتماعی و روانشناسی بوده که در دو اپیزود متفاوت با رگه‌هایی از طنز و سیاست به زندگی نویسنده‌ای به نام وانیک می‌پردازد؛ به نوعی قصه، وانیک را در موقعیت‌هایی قرار می‌دهد که روی عقاید و اصولش پا بگذارد ولی آیا او این کار را انجام می‌دهد؟

بهاره رهنما، علی اوجی، محمد زوار بی‌ریا و دانیال خیری‌خواه بازیگرانی هستند که در این نمایش کمدی اجتماعی به ایفای نقش می‌پردازند.

از دیگر عوامل این اثر می‌توان به ایمان یزدی تهیه‌کننده، لیلا جعفری (پن استودیو) مجری طرح، میثم نویریان طراح صحنه، ماهرخ سلیمانی طراح لباس، پروین شفیعی‌نژاد گریم، علی امینی نجفی مترجم، رضا محمدپور دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، نیلوفر رازمند منشی صحنه، مارال سوری دستیار لباس، رزیتا خانیان و سونیا محمد علیزاده اجرای لباس، عاطفه حیدری دستیار صحنه، مهدی حبیبی، امین سنایی و سید محمد فرجامی ساخت دکور، سینا افشار طراح پوستر و گرافیک، پن استودیو ساخت تیزر و عکس، مریم شریعتی مدیر تبلیغات و حامد قریب مشاور رسانه‌ای اشاره کرد.

همچنین جینورا به عنوان سرمایه‌گذار در کنار این پروژه فرهنگی حضور دارد.

نمایش «وانیک» همه‌روزه به غیر از شنبه‌ها در سالن شماره ۲ تماشاخانه سپند اجرا می‌شود و علاقمندان به تماشای آن می‌توانند، برای خرید بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند.