انجمن طراحان لباس آمریکا نامزدهای ۲۰۱۸ را معرفی کرد

فهرست بهترین فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی سال از نظر طراحی لباس از سوی انجمن طراحان لباس آمریکا اعلام شد تا از میان آن‌ها برترین‌های فیلم و تلویزیون انتخاب شوند. به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، انجمن طراحان لباس اسامی آثار راه یافته به فهرست برترین‌های سینما و تلویزیون در این مقوله را در […]


فهرست بهترین فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی سال از نظر طراحی لباس از سوی انجمن طراحان لباس آمریکا اعلام شد تا از میان آن‌ها برترین‌های فیلم و تلویزیون انتخاب شوند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، انجمن طراحان لباس اسامی آثار راه یافته به فهرست برترین‌های سینما و تلویزیون در این مقوله را در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد.

از میان فیلم‌های سینمایی آنهایی که نامزد کسب عنوان بهترین طراحی لباس برای فیلم‌های سینمایی شده‌اند عبارتند از: «آسیایی‌های خرپول»، «ماما میا! دوباره شروع کنیم»، «اوشن ۸»، «ستاره‌ای متولد شده» (که تاکنون در فهرست همه انجمن‌های تخصصی سینمایی جای داشته) و «بیوه‌ها».

برای فیلم‌های دوره‌ای نامزدها شامل «کوکلاکس کلان سیاه‌پوست»، «حماسه کولی»، «سوگلی»، «مری پاپینز بازمی‌گردد» و «مری ملکه اسکاتلندی‌ها» است.

نامزدهای بخش فیلم‌های علمی-تخیلی/ فانتزی شامل «آکوآمن»، «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت»، «پلنگ سیاه»، «چروکی در زمان» و «فندق‌شکن و چهار قلمرو» است.

در بخش تلویزیونی نیز فیلم‌ها و سریال‌هایی چون «ترور جیانی ورساچه: داستان جنایی آمریکایی»، «این ما هستیم»، «گلاو»، «غریبه»، «داستان ندیمه»، «سفر ستاره‌ای: کشف» و «سوپراستار عیسی مسیح زنده در کنسرت» از جمله نامزدها هستند.

پیش‌تر اعلام شده بود جایزه یک عمر دستاورد حرفه‌ای امسال به روث ای. کارتر و ریان مورفی اهدا خواهد شد.

اسامی برندگان بیست و یکمین دوره سالانه اهدای جوایز برترین طراحان لباس آمریکا سه‌شنبه ۱۹ فوریه اعلام می‌شود.