اهدای کمک هزینه تحصیلی توسط موسسه پیانو کاغذی

موسسه پیانو کاغذی به یکی از دانش آموزان کمک هزینه تحصیلی اهدا کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، موسسه پیانو کاغذی به یکی از دانش آموزان ممتاز هنرستان موسیقی، کمک هزینه تحصیلی اهدا کرد. این بورس که به پاس یک عمر تلاش وارطان ساهاکیان در زمینه آموزش موسیقی، به نام وی نامگذاری شده […]


موسسه پیانو کاغذی به یکی از دانش آموزان کمک هزینه تحصیلی اهدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، موسسه پیانو کاغذی به یکی از دانش آموزان ممتاز هنرستان موسیقی، کمک هزینه تحصیلی اهدا کرد.

این بورس که به پاس یک عمر تلاش وارطان ساهاکیان در زمینه آموزش موسیقی، به نام وی نامگذاری شده است، به همت موسسه پیانو کاغذی و از طریق جمع سپاری (crowdfunding) انجام و طی مراسمی که در خانه موسیقی برگزار شد، به محمدجواد جانی یکی از دانش آموزان ممتاز هنرستان موسیقی اهدا شد.

در این مراسم جمال سامری بنیانگذار بورس تحصیلی وارطان ساهاکیان و مدیر و موسس پیانو کاغذی، هدف از اهدای این کمک هزینه تحصیلی را در راستای اهداف موسسه پیانو کاغذی یعنی کمک به گسترش دسترسی به آموزش با کیفیت موسیقی دانست و ابراز امیدواری کرد که سال به سال تعداد بیشتری دانش آموز و دانشجوی رشته موسیقی را از طریق اهدای بورس تحصیلی، حمایت کنند.

در این مراسم همچنین وارطان ساهاکیان ضمن اهدای لوح و مبلغ ۷ میلیون تومان جمع آوری شده که به عنوان شهریه هنرستان در اختیار محمدجواد جانی قرار گرفت، خرسندی خود را از اینکه نزدیک به پانصد نفر مبالغی از هزار تومان گرفته تا یک میلیون تومان به بورس تحصیلی موسیقی کمک کرده اند، ابراز کرد و این حرکت جمعی و زیبا را به فال نیک گرفت.