اولویت بیمه هنرمندان مناطق سیل‌زده از سوی اداره کل هنرهای تجسمی

در پی همدردی هنرمندان عرصه تجسمی با مردم سیل‌زده در استان‌های مختلف کشور، بیمه هنرمندان تجسمی مناطق سیل‌زده در اولویت قرار گرفت. به گزارش سینما خراسان به نقل از واحد ارتباطات و رسانه اداره‌کل هنرهای تجسمی، انجام امور بیمه هنرمندان تجسمی مناطق سیل زده بدون نوبت در اولویت قرار گرفته است. در این راستا هنرمندانی […]


در پی همدردی هنرمندان عرصه تجسمی با مردم سیل‌زده در استان‌های مختلف کشور، بیمه هنرمندان تجسمی مناطق سیل‌زده در اولویت قرار گرفت.

به گزارش سینما خراسان به نقل از واحد ارتباطات و رسانه اداره‌کل هنرهای تجسمی، انجام امور بیمه هنرمندان تجسمی مناطق سیل زده بدون نوبت در اولویت قرار گرفته است.

در این راستا هنرمندانی که عضو مؤسسه هستند می‌توانند برای تسریع در کار بیمه اقدام کنند. همچنین هنرمندانی که هنوز عضو مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر نشده‌اند می‌توانند با ارائه مستندات ابتدا عضو مؤسسه شده و سپس مراحل بیمه خود را انجام دهند.

بر این اساس، تعدادی از هنرمندان نیز در این روزها با خلق اثر هنری با مردم سیل زده همدردی کردند که می‌توان به احمد آزاد، امین منتظری؛ ایمان جسمی؛ آیسان مقتدر، بزرگمهر حسین پور، بهروز سعیدی، جواد علیزاده، حسین پورتیموریان، رضا موحدی، صبا دارابیان، علی میری، فرید توکلی، کامبیز درم بخش، محمد مساوات، مریم ارود، مونا همتی و هادی حیدری اشاره کرد.