«اَتِینا» در راه خانه نمایش مهرگان

نمایش «اَتِینا» به نویسندگی رسول کاهانی و کارگردانی حسین دِیردار به تماشاخانه مهرگان می رود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، نمایش «اتینا» اثری به قلم رسول کاهانی، کارگردانی حسین دیردار و تهیه کنندگی محمدرضا یوسف زاده و محدثه کاظمی در تماشاخانه مهرگان به صحنه می رود. دیردار که فارغ التحصیل رشته کارگردانی تئاتر […]نمایش «اَتِینا» به نویسندگی رسول کاهانی و کارگردانی حسین دِیردار به تماشاخانه مهرگان می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، نمایش «اتینا» اثری به قلم رسول کاهانی، کارگردانی حسین دیردار و تهیه کنندگی محمدرضا یوسف زاده و محدثه کاظمی در تماشاخانه مهرگان به صحنه می رود.

دیردار که فارغ التحصیل رشته کارگردانی تئاتر است در کارنامه کاری خود همکاری با محمدمهدی عسگر پور، محمدحسین لطیفی، همایون اسدی، مسعود اطیابی، آرش معیریان، راما قویدل، جواد افشار، هادی مقدم دوست، سیامک صرافت، احمد کاوری، بهرنگ توفیقی و … را داشته و دومین تجربه کارگردانی تئاتر خود را تابستان سال جاری در سالن مهرگان روی صحنه می برد.

از دیگر عوامل نمایش می توان به عطیه کاظمی مدیر تولید، شروین بختیاری انتخاب موسیقی، حسین بنیاد دستیار اول کارگردان و برنامه ریز، سهیلا اکبرزاده و عرفان شمس دستیاران کارگردان، سارا حدادی مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای و تبلیغات – you studio اشاره کرد.

بازیگران این اثر نمایشی متعاقباً اعلام خواهند شد.