اکران فیلم‌هایی با موضوع مقاومت در سینما سپیده

همزمان با برپایی راه‌پیمایی با شکوه روز قدس، جدیدترین تولیدات باشگاه فیلم سوره با موضوع فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت در سینما سپیده به نمایش درمی آید. به گزارش سینما خراسان، روز جمعه ۱۰ خردادماه همزمان با روز قدس و راه‌پیمایی با شکوه در تهران تعدادی از جدیدترین تولیدات باشگاه فیلم سوره با موضوع مقاومت […]


همزمان با برپایی راه‌پیمایی با شکوه روز قدس، جدیدترین تولیدات باشگاه فیلم سوره با موضوع فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت در سینما سپیده به نمایش درمی آید.

به گزارش سینما خراسان، روز جمعه ۱۰ خردادماه همزمان با روز قدس و راه‌پیمایی با شکوه در تهران تعدادی از جدیدترین تولیدات باشگاه فیلم سوره با موضوع مقاومت و پایداری مردم فلسطین در سینما سپیده به نمایش درمی آید.

سینما سپیده که در مسیر راه‌پیمایان روز قدس در خیابان انقلاب تهران قرار دارد، منتخبی از آثار فیلمسازان جوان انقلابی کشور را در چندین سانس از ساعت ۹ صبح تا اذان ظهر، به صورت رایگان به نمایش می‌گذارد.

فیلم‌های کوتاه «البیت» به کارگردانی رضا زهتابچیان، «گل ایرانی» ساخته حسین امانی، «همسایه» به کارگردانی محمد علیزاده، «نفربر» به کارگردانی حسین امانی و نماهنگ «ایستاده‌ایم ۲» ساخته محمدباقر مفیدی کیا در روز جمعه ۱۰ خرداد، همزمان با راه‌پیمایی روز قدس روی پرده سینما سپیده می رود.

نماهنگ «ایستاده‌ایم ۲»، روایتی از ایستادگی ملت ایران و به ویژه نسل جوان در برابر دشمنان است که در خلیج فارس و در حضور ناوهای آمریکایی رخ می‌دهد این نماهنگ که با خوانندگی حسین حقیقی تولید شده است، دومین قسمت از نماهنگ معروف «ایستاده‌ایم» است که چندی پیش منتشر شد.

نماهنگ «ایستاده‌ایم ۱» که تقدیر رهبر انقلاب را نیز در پی داشت، داستان گروهی جوان و فعال است که تصمیم می‌گیرند در یک روز آفتابی در تهران، بسیار غافلگیرانه، در کنار برج آزادی سرودی را به صورت زنده اجرا کنند.