اکران ویژه «شبی که ماه کامل شد» همزمان با بزرگداشت شهدای مرصاد

فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» همزمان با بزرگداشت شهدای عملیات مرصاد در پردیس رازی به نمایش درمی‌آید. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، اکران مردمی فیلم «شبی که ماه کامل شد» به همراه بزرگداشت سی و یکمین سالگشت شهدای عملیات مرصاد روز شنبه ۵ مرداد ۹۸ از ساعت […]


فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» همزمان با بزرگداشت شهدای عملیات مرصاد در پردیس رازی به نمایش درمی‌آید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، اکران مردمی فیلم «شبی که ماه کامل شد» به همراه بزرگداشت سی و یکمین سالگشت شهدای عملیات مرصاد روز شنبه ۵ مرداد ۹۸ از ساعت ۱۶ در پردیس سینمایی رازی به همت خانه و موزه شهید معلم (شهید حاج علیرضا قدمی) و با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۱۱ برگزار می شود.

این مراسم با حضور کارشناسان مسایل فرهنگی- سیاسی و حاضران در این عملیات انجام خواهد شد و بیان خاطره از شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم و همچنین شعر خوانی از دیگر برنامه های آن است.

همچنین در این مراسم تندیس مردمی «سرو» به نرگس آبیار به علت نویسندگی کتاب های مختلف در این حوزه و کارگردانی فیلم های «شیار ۱۴۳»، «نفس» و «شبی که ماه کامل شد» اهدا می شود.

این تندیس مردمی سالیانه یک بار و توسط خانه و موزه شهید معلم طی انتخاب میان هنرمندان و فعالان فرهنگی اهدا می شود.

این تندیس توسط مادر شهیدان مهدی و محمد باقراعلمی که انتظار ۱۷ ساله برای دیدار پیکر فرزند را تجربه کرده اند به نرگس آبیار تقدیم می شود.

در ادامه از عوامل برگزاری نمایش چند رسانه ای «غربت ماه» با موضوع شهادت حضرت علی (ع) که در ماه مبارک رمضان در فرهنگسرای بهمن برگزار شد، قدردانی می شود.

در انتهای مراسم «شبی که ماه کامل شد» به نمایش در می آید.

خانه و موزه شهید معلم (حاج علیرضا قدمی) از سال ۱۳۹۶ با هدف کارآفرینی فرهنگی به طور مستقل تأسیس شده و تا امروز به کار خود ادامه داده است.