ایستگاه رادیویی «آی‌راک» در تماشاخانه ملک

نمایش «آی‌راک» از ۲۸ فروردین‌ در تماشاخانه ملک روی صحنه می‌رود. به گزارش سینما خراسان، نمایش «آی‌راک» که در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد طی ۲۱ شب اجرا با استقبال مخاطبان روی صحنه رفت، در نخستین سفر خود در تهران اجرا می‌شود. «آی‌راک» نخستین تولید گروه تئاتر «پیانیستولوژی» است که سال گذشته پس از موفقیت […]


نمایش «آی‌راک» از ۲۸ فروردین‌ در تماشاخانه ملک روی صحنه می‌رود.

به گزارش سینما خراسان، نمایش «آی‌راک» که در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد طی ۲۱ شب اجرا با استقبال مخاطبان روی صحنه رفت، در نخستین سفر خود در تهران اجرا می‌شود. «آی‌راک» نخستین تولید گروه تئاتر «پیانیستولوژی» است که سال گذشته پس از موفقیت در جشنواره تئاتر فجر، در تماشاخانه ایرانشهر با استقبال مخاطبان اجرا شد.

سهند خیرآبادی نویسنده این نمایش و محمد نیازی کارگردان «آی‌راک» هستند که با تهیه‌کنندگی مسعود حکم‌آبادی اجرایش را در تماشاخانه ملک آغاز خواهد کرد.

در «آی‌راک» مجتبی شفیعی، امیرحسین رحیمی، امیرحسین مظلوم‌حسینی و مهسا غفوریان برگزیده بازیگری زن سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر بازی می‌کنند. میلاد قنبری برنده ۳ دوره پیاپی تندیس آهنگسازی جشنواره بین‌المللی فجر نیز آهنگساز این نمایش است.

«آی‌راک» روایت زندگی یک مجری مشهور رادیو است که اقدام به برگزاری یک مسابقه عجیب رادیویی می‌کند تا بلکه از بین شرکت‌کنندگان به عشق قدیمی‌اش برسد.

پیش‌فروش روزهای ابتدایی این نمایش در سایت تیکت TIK۸ آغاز شده است.