بازیگران نمایش «فرمالیته» معرفی شدند

بازیگران نمایش «فرمالیته» به نویسندگی و کارگردانی علی صفری مشخص شدند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، بازیگران نمایش «فرمالیته» به نویسندگی و کارگردانی علی صفری و تهیه کنندگی سمیرا کاسبی و حسن سرآبادانی معرفی شدند. نجمه صفایی، سلاله ارغوان، امیرعلی گودرزی، نگین فیروزمنش، نیما قربانزاده، اریک قاراسمیان، شیده غفاریان، […]


بازیگران نمایش «فرمالیته» به نویسندگی و کارگردانی علی صفری مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، بازیگران نمایش «فرمالیته» به نویسندگی و کارگردانی علی صفری و تهیه کنندگی سمیرا کاسبی و حسن سرآبادانی معرفی شدند.

نجمه صفایی، سلاله ارغوان، امیرعلی گودرزی، نگین فیروزمنش، نیما قربانزاده، اریک قاراسمیان، شیده غفاریان، هامون خانمحمدی، مجید قفلی و احسان خانمحمدی بازیگرانی هستند که در «فرمالیته» به ایفای نقش خواهند پرداخت.

کمدی «فرمالیته» روایت کشوری است که تنها ۹ نفر جمعیت داشته و افزایش یا کاهش در آن خلاف قوانین خواهد بود. «فرمالیته» به زودی در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

وحید خدادادی مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری «ارتباط بران پویا» در این نمایش به عنوان مجری طرح حضور خواهد داشت. همچنین متین خیبلی در این نمایش طراحی هویت بصری و مهدیه خلج زاده عکاسی را بر عهده دارند.

صفری به تازگی نمایش «کرونوس» را در تماشاخانه نوفل لوشاتو روی صحنه داشت.