بازیگر «رُما» سرانجام ویزای آمریکا را گرفت

خورخه آنتونیو گوئررو بازیگر فیلم «رُما» سرانجام توانست ویزای آمریکا برای حضور در مراسم اسکار را به دست آورد. به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، بازیگر مرد فیلم «رُما» سرانجام با دریافت ویزا می‌تواند در مراسم اسکار که ۲۴ فوریه برگزار می‌شود، شرکت کند. گوئررو این خبر را با خوشحالی در صفحه اینستاگرام […]


خورخه آنتونیو گوئررو بازیگر فیلم «رُما» سرانجام توانست ویزای آمریکا برای حضور در مراسم اسکار را به دست آورد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، بازیگر مرد فیلم «رُما» سرانجام با دریافت ویزا می‌تواند در مراسم اسکار که ۲۴ فوریه برگزار می‌شود، شرکت کند.

گوئررو این خبر را با خوشحالی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و از سرکنسول مکزیک در لس آنجلس، نتفلیکس و دوستانی که برای این کار رایزنی کردند تشکر کرد.

در این فیلم گوئررو در نقش نامزد شخصیت اصلی فیلم یعنی «کلئو» بازی کرده است.

در حالی که «رُما» اولین محصول نتفلیکس است که برای دریافت جایزه بهترین فیلم اسکار نامزد شده، حضور عوامل فیلم در مراسم اهدای جوایز برای این کمپانی اهمیت دارد.

این بازیگر تاکنون نتوانسته در هیچ یک از مراسم‌هایی که به افتخار این فیلم برگزار شده و در پیش نمایش آن شرکت کند.

حتی نامه‌هایی از نتفلیکس و آلفونسو کوارون نیز برای صدور ویزای وی کفایت نکرده بود.

در نهایت این نتفلیکس بود که با سفارت آمریکا در مکزیک توانست هماهنگ شود تا بتواند یک ویزای غیرمهاجری برای این بازیگر فراهم کند.

«رُما» ۱۰ نامزدی اسکار در نودو یکمین دوره این جوایز کسب کرده و در این مورد با «سوگلی» مشترک است.

البته گوئررو نامزد دریافت اسکار نیست ولی یالیتزا آپاریسیو با ایفای نخستین نقش سینمایی خود نامزد کسب جایزه بهترین بازیگر زن شده و کوارون نیز نامزد کسب جایزه بهترین کارگردانی است و این شانس را دارد که برای دومین بار اسکار دریافت کند.

نود و یکمین دوره اسکار یکشنبه ۲۴ فوریه (۵ اسفند) برگزار می‌شود.