بازیگر «۱۲ سال بردگی» به پروژه «محافظ قدیمی» پیوست

چیویتل اجیوفور بازیگر فیلم سینمایی «۱۲ سال بردگی» در یک همکاری با نت‌فلیکس و در کنار شارلیز ترون در فیلم «محافظ قدیمی» بازی می‌کند. به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، چیویتل اجیوفور بازیگر فیلم «۱۲ سال بردگی» به فیلم «محافظ قدیمی» پیوست. این فیلم برای نت‌فلیکس ساخته می‌شود و شارلیز ترون از دیگر […]


چیویتل اجیوفور بازیگر فیلم سینمایی «۱۲ سال بردگی» در یک همکاری با نت‌فلیکس و در کنار شارلیز ترون در فیلم «محافظ قدیمی» بازی می‌کند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، چیویتل اجیوفور بازیگر فیلم «۱۲ سال بردگی» به فیلم «محافظ قدیمی» پیوست.

این فیلم برای نت‌فلیکس ساخته می‌شود و شارلیز ترون از دیگر بازیگران و نیز از تهیه‌کنندگان آن است.

از دیگر بازیگران این فیلم هری ملینگ بازیگر فیلم «تصنیف باستر اسکراگز» برادران کوئن و ورونیکا نِگو بازیگر «جنگ ستارگان: آخرین جدای» هستند.

این فیلم با اقتباس از یک مجموعه رمان گرافیکی ساخته می‌شود که کرگ روکا نویسنده آن و لئوناردو فرناندز تصویرگر آن بودند.

پیشتر اعلام شده بود کیکی لین، ماروان کنزاری، ماتیاس شوئن‌آرتس و لوکا مارینلی بازیگران این فیلم هستند.

داستان این کتاب که سال ۲۰۱۷ منتشر شد درباره سربازان قدیمی است که هرگز نمی‌میرند و متوجه می‌شوند که بدون توضیحی در دام جاودانگی گرفتار شده‌اند.

فیلم داستان یک گروه کوچک از مزدوران نامیرا را روایت می‌کند که متوجه می‌شوند توانایی‌های فوق العاده‌ای دارند و باید بجنگند تا گروهشان را با هم نگاه دارند.

این فیلم اکنون در بریتانیا در حال فیلمبرداری است.

«محافظ قدیمی» را جینا پرینس-بایتوود کارگردانی می‌کند. وی با همکاری روکا فیلمنامه این فیلم اقتباسی را نوشته است. روکا از از تهیه‌کنندگان فیلم هم هست.

چیوِیتِل اِجیوفور ۴۱ ساله بریتانیایی است و از سال ۱۹۹۵ میلادی وارد سینما شده است. «مرد نفوذی»، «۲۰۱۲»، «فرزندان انسان»، «گانگستر آمریکایی»، «سالت»، «ملیندا و ملیندا» و «۱۲ سال بردگی» از جمله فیلم‌های وی است.