بازی حامد بهداد در «قصر شیرین» کلاس درس است

جعفر گودرزی نایب رییس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران در یادداشتی عنوان کرد که بازی حامد بهداد در «قصر شیرین» کلاس درس برای جوانان عاشق بازیگری است. به گزارش سینما خراسان، جعفر گودرزی نایب رییس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران در پی موفقیت حامد بهداد بازیگر فیلم سینمایی «قصر شیرین» ساخته سیدرضا میرکریمی […]


جعفر گودرزی نایب رییس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران در یادداشتی عنوان کرد که بازی حامد بهداد در «قصر شیرین» کلاس درس برای جوانان عاشق بازیگری است.

به گزارش سینما خراسان، جعفر گودرزی نایب رییس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران در پی موفقیت حامد بهداد بازیگر فیلم سینمایی «قصر شیرین» ساخته سیدرضا میرکریمی در بیست و دومین جشنواره فیلم شانگهای و کسب جایزه بهترین بازیگر مرد، در یادداشتی که در اختیار سینما خراسان قرار داد، این موفقیت را به وی تبریک گفت.

متن این یادداشت به شرح زیر است:

حامد بهداد عزیز

هنرمند و بازیگر سینمای نجیب و شریف ایران

بدون شک تو لایق بهترین‌هایی و دریافت جایزه بهترین بازیگری از جشنواره شانگهای، تأکیدی صد چندان بر معرفت، شناخت و توانایی تو در دنیای بازیگری و ایفای نقش‌های متفاوت است.

بازی کنترل و حساب شده و منطقی‌ات در فیلم «قصر شیرین» بدون شک یکی از امتیازات بارز فیلم است و کلاس درسی برای جوانان عاشق بازیگری.

حامد جان در «قصر شیرین» تو نوع دیگری از هنر و توانایی خود را به رخ کشیده‌ای، میمیک صورت، کنترل اجزای صورت و نگاه پر جذبه و نافذت تا عمق وجود مخاطب نفوذ و حس همذات پنداری را در مخاطب دو چندان می‌کند.

حامد عزیز

تو آدم برون‌گرایی هستی و شخصیت و کاراکتر جلال در «قصر شیرین»، کاراکتری درونگراست و تو چقدر هنرمندانه، حرفه‌ای، درست و حساب شده از خود عبور کرده‌ای و در این پارادوکس سربلند بیرون آمده‌ای و این هنر بی‌بدیل توست که شخصیتی جدید خلق کرده‌ای که از خود واقعی‌ات فرسنگ‌ها فاصله دارد.

تو با شناختت و درک درستی که از جهان بینی کاراکتر جلال پیدا کرده‌ای، شخصیت و کاراکتری عصبی، عبوس و تلخ را با بازی شیرینت به همراه ظرافت و آگاهی، دلنشین کرده‌ای.

دست مریزاد به تو که هر سال پخته‌تر، حرفه‌ای تر و بی مانندتر در عرصه هنر بازیگری می‌درخشی.

درخششت مداوم بازیگر با معرفت و دوست داشتنی سینما.