برای اولین بار؛ ۳۴ فیلم در شانزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: با پیگیری های مستمر مدیر کل محترم ، برای اولین بار ۳۴ فیلم سودای سیمرغ، نگاه نو و سیمرغ پروانه ها در ۶ سینمای مشهد اکران می شود. به گزارش سینما خراسان، محمدرضا محمدی ضمن تبریک دهه مبارک فجر و سال روز […]

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: با پیگیری های مستمر مدیر کل محترم ، برای اولین بار ۳۴ فیلم سودای سیمرغ، نگاه نو و سیمرغ پروانه ها در ۶ سینمای مشهد اکران می شود.

به گزارش سینما خراسان، محمدرضا محمدی ضمن تبریک دهه مبارک فجر و سال روز ورود حضرت امام خمینی(ره) افزود: پس از برگزاری جلسات متعدد و پیگیری های مدیر کل محترم، همکاری های مدیران سینما و همیاری شهرداری محترم مفتخریم برای اولین بار ۳۴ فیلم سودای سیمرغ، نگاه نو و سیمرغ پروانه ها در ۱۲۰ اکران و در ۶ سینمای مشهد اکران می شود.

وی افزود: با توجه به باز شدن سایت سینما تیکت شهروندان می توانند نسبت به خرید بلیط اقدام فرمایند.

وی ادامه داد: همچنین به منظور حمایت از سینمای بومی و حمایت از ارزشهای انقلاب در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با هماهنگی های به عمل آمده فیلم مدیترانه به کارگردانی هادی حاجتمند برای اکران عمومی و اکران اختصاصی برای خانواده شهدای مدافع حرم خریداری شده است.