بردلی کوپر جایگزین دی کاپریو می‌شود؟/ همکاری با گی‌یرمو دل تورو

بردلی کوپر در حال مذاکره است تا برای نخستین بار در فیلمی از گی‌یرمو دل تورو نقش‌آفرینی کند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، بردلی کوپر برای بازی در فیلم بعدی گی‌یرمو دل تورو با عنوان «کوچه کابوس» در حال مذاکره است. گفته شده کوپر پیشنهادی دریافت کرده تا در […]


بردلی کوپر در حال مذاکره است تا برای نخستین بار در فیلمی از گی‌یرمو دل تورو نقش‌آفرینی کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، بردلی کوپر برای بازی در فیلم بعدی گی‌یرمو دل تورو با عنوان «کوچه کابوس» در حال مذاکره است.

گفته شده کوپر پیشنهادی دریافت کرده تا در این فیلم بازی کند اما هنوز روشن نیست سرانجام این مذاکرات به کجا برسد. اگر وی این نقش را بپذیرد، جایگزین لئوناردو دی‌کاپریو می‌شود که ابتدا قرار بود در این فیلم بازی کند اما بعد صرف نظر کرد.

دل تورو کارگردانی این فیلم را بر مبنای فیلمنامه‌ای انجام می‌دهد که آن را با همکار کیم مورگان نوشته است. «کوچه کابوس» را دل تورو با جی.مایلس دیل تهیه می‌کنند.

فاکس امتیاز پخش این فیلم را در اختیار دارد. این کمپانی همین فیلم را سال ۱۹۴۷ ساخته بود. این فیلم بر مبنای رمانی به همین نام از ویلیام لندسی گرشام ساخته می‌شود. در فیلم ۱۹۴۷ تایرون پاور در نقش یک جوان کلک پرشور و جاه‌طلب بازی کرده بود که با زنی روانشناس که از او هم زرنگ‌تر است همدست می‌شود.

فیلمبرداری فیلم «کوچه کابوس» قرار است طبق برنامه ۳۰ سپتامبر امسال آغاز شود.

کوپر سال ۲۰۱۸ با تحسین زیادی برای ساخت «ستاره‌ای متولد شده است» روبه رو شد و فیلم نه تنها بیش از ۴۰۰ میلیون دلار فروش کرد که چندین نامزدی اسکار هم به دست آورد که بهترین بازیگری برای خود کوپر از جمله آنها بود.

گفته شده او در حال ساخت فیلم «برنستاین» است که زندگی لئونارد برنستاین را تصویر می‌کند و او قصد دارد هم در آن بازی کند و هم آن را کارگردانی کند.