خاطرات پوسترها مرور می‌شود

نمایشگاه پوستر دوره‌های مختلف جشنواره فیلم فجر و نمایش فیلم‌ها از جمله برنامه‌های موزه سینما در طول برگزاری جشنواره فیلم فجر ۳۷ است. به گزارش سینما خراسان به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، آیت ملک‌نیا مدیر سینماهای موزه سینمای ایران گفت: خوشحالیم مجموعه موزه سینما به عنوان حافظ گنجینه سینمای […]


نمایشگاه پوستر دوره‌های مختلف جشنواره فیلم فجر و نمایش فیلم‌ها از جمله برنامه‌های موزه سینما در طول برگزاری جشنواره فیلم فجر ۳۷ است.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، آیت ملک‌نیا مدیر سینماهای موزه سینمای ایران گفت: خوشحالیم مجموعه موزه سینما به عنوان حافظ گنجینه سینمای ایران در طول برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، میزبان علاقه‌مندان تماشای جدیدترین آثار سینمای ایران است.

ملک‌نیا ادامه داد: امسال پانزدهمین دوره‌ای است که موزه سینمای ایران با ۲ سالن سینماتوگراف و فردوس در جشنواره فیلم فجر حضور دارد و در طول این سال ها همه سعی و تلاش مدیران و همکاران مجموعه بر آن بوده است تا بهترین خدمات‌رسانی را برای مخاطبان فراهم کنند.

وی با بیان اینکه سینماهای موزه در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر با تجهیزات مدرن صوتی و تصویری میزبان علاقه‌مندان و سینمادوستان خواهد بود، گفت: سالن‌های موزه در سانس‌های ۱۴:۳۰ و ۱۷:۰۰ در بخش مردمی جشنواره و در سانس‌های ۱۹:۳۰ و ۲۲:۰۰ در خدمت مهمانان جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

مدیر سینماهای موزه سینما درباره دیگر برنامه این مجموعه در زمان برگزاری جشنواره نیز گفت: در طول برگزاری جشنواره در سالن انتظار سالن‌های سینماتوگراف و فردوس نمایشگاه پوستر دوره‌های مختلف جشنواره فیلم فجر و ویترین فجر برگزار می‌شود. از همه مردم دعوت می‌کنیم تا ساعاتی از وقت روزانه خود را برای دیدن آثار ارزشمند سینمای ایران اختصاص دهند. همچنین از فضای تاریخی ساختمان موزه سینما و محوطه درخور توجه و بنای بی‌نظیر موزه بازدید کنند.

ملک‌نیا عنوان کرد: سالن‌های سینمای موزه سینمای ایران آمادگی کامل را برای ارایه سانس‌های فوق‌العاده فیلم‌های جشنواره با هماهنگی ستاد برگزارکننده جشنواره دارد.

وی در پایان گفت: با توجه به اعلام فهرست فیلم‌هایی که برای جشنواره فیلم فجر ۳۷ انتخاب شده‌اند انتظار می‌رود سال آینده اکران خوب و رضایت‌بخشی برای مخاطبان سینمای ایران داشته باشیم.