برپایی نمایشگاه «پارادوکس» در کاما

نمایشگاهی از تابلوخط‌های به شیوه بافت‌گذاری با روان‌نویس مصطفی نوربخش هنرمند خطاط و نقاش با عنوان «پارادوکس» جمعه ۲۴ خرداد در گالری کاما برپا می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی گالری کاما، نمایشگاه «پارادوکس» با نمایش آثاری از مصطفی نوربخش هنرمند شهرکردی از ۲۴ تا ۲۹ خرداد در گالری کاما برگزار […]


نمایشگاهی از تابلوخط‌های به شیوه بافت‌گذاری با روان‌نویس مصطفی نوربخش هنرمند خطاط و نقاش با عنوان «پارادوکس» جمعه ۲۴ خرداد در گالری کاما برپا می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی گالری کاما، نمایشگاه «پارادوکس» با نمایش آثاری از مصطفی نوربخش هنرمند شهرکردی از ۲۴ تا ۲۹ خرداد در گالری کاما برگزار می‌شود.

در نمایشگاهِ «پارادوکس» ۹ تابلوخط به شیوه بافت‌گذاری با روان‌نویس از این هنرمند به نمایش در می‌آید؛ نوربخش دراین آثار تلاش کرده است با دخالت دادنِ تأکیدات وتشدیدِ دیگر کیفیاتِ بصری مثلِ تکرار، عامل تضادِ اندازه وپارادویِ شفافیت و ماتی، تجلیلِ دیگری از پتانسیلِ اجراهای خطاطی را به نمایش بگذارد.

مصطفی نوربخش هنرمند خطاط و نقاش متولد ۱۳۴۷ در شهرکرد است؛ این هنرمند دارای درجه ممتاز از انجمن خوشنویسان ایران است و از سال ۷۶ پژوهش در باب گرایش‌های نوین در خط را آغاز کرده و توانسته است با استفاده از مواد ترکیبی، تکنیک خاص و منحصر به فردی را در تولید آثار خود ایجاد کند.