برگزاری دوره جدید کانون فیلم سینماحقیقت از هفته آینده

دوره جدید کانون فیلم سینماحقیقت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از هفته آینده آغاز می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، شهنام صفاجو مدیر روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی اظهار کرد: کانون فیلم سینماحقیقت ویژه نمایش و نقد فیلم‌های مستند برگزیده یک سال اخیر […]


دوره جدید کانون فیلم سینماحقیقت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از هفته آینده آغاز می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، شهنام صفاجو مدیر روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی اظهار کرد: کانون فیلم سینماحقیقت ویژه نمایش و نقد فیلم‌های مستند برگزیده یک سال اخیر است که هر هفته با حضور مستندسازان، منتقدان سینما و علاقمندان فیلم مستند در سالن سینماحقیقت این مجموعه برگزار می‌شود.

صفاجو تاکید کرد: برنامه این دوره کانون فیلم سینماحقیقت از روز یکشنبه به دوشنبه هر هفته انتقال یافته و ساعت نمایش و نقد فیلم‌ها نیز از ۱۷:۳۰ تا ۲۰ است.

وی افزود: مسئول نمایش‌ها و مجری- کارشناس جلسات نقد و بررسی فیلم‌ها، ناصر صفاریان نویسنده، منتقد سینما و مستندساز است.

صفاجو در پایان گفت: شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است و علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۷:۳۰ عصر روزهای دوشنبه به کانون فیلم سینماحقیقت واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه کنند.